آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین: به عنوان یک یوزر هاست دایرکت ادمین، مسئولیت گرفتن بکاپ و نگهداری از آن ها در محلی امن با شماست و در صورت بروز مشکلات جدی، هیچ کدام از هاستینگ ها مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته به عهده نخواهند داشت. در این مقاله به کمک یک ویدئو کلیپ ساده به آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین می پردازیم.

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

اگر خودتان مدیر سرور هستید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که مقدار پارامتر max_allowed_packet در فایل کانفیگ MySQL یا همان my.cnf باید متناسب با حجم و ساختار دیتابیس های سرور شما باشد. در غیر این صورت چه در هنگام dump کردن دیتابیس ها در زمان بکاپ گیری و چه در هنگام ریستور شدن آن ها در صورت بزرگ بودن حجم دیتابیس با مشکل مواجه خواهید شد. قبلا مقاله ای در این رابطه نوشته شده است که میتوانید از طریق لینک زیر آن را مطالعه کنید :

مشکل در ریستور کردن بکاپ دایرکت ادمین

کلیپ آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

برای بکاپ گیری از هاست دایرکت ادمین، مطابق آموزش ویدئو کلیپ زیر عمل کنید :

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

بعد از آماده سازی فول بکاپ دایرکت ادمین توسط سرور، حتما بکاپ خود را دانلود کرده و در محلی امن نگهداری کنید. اگر حجم فول بکاپ ساخته شده توسط سرور بالاست و امکان دانلود آن برای شما وجود ندارد، از یک سرویس فضای بکاپ استفاده کنید. با خرید یک VPS ویندوز یا حتی لینوکس، میتوانید آن را به هاست بکاپ خود تبدیل کرده و همیشه چند نسخه بکاپ از هاست و سایت های خود را در ان نگهداری کنید. فراموش نکنید که هر چقدر هم که بکاپ بگیرید باز هم کم است! در دنیای هاستینگ هر اتفاقی ممکن است.

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *