آموزش تغییر رمز هاست دایرکت ادمین

آموزش تغییر رمز هاست دایرکت ادمین : تغییر رمز هاست دایرکت ادمین بعد از خرید هاست از اهمیت بالایی برخوردار است، به خصوص اگر این رمز از طریق ایمیل یا در پرتال رسمی شرکت هاستینگی که سرویس را از آنجا خریداری کرده اید برای شما ارسال شده باشد. دلیل آن نیز روشن است! همیشه امکان لو رفتن اطلاعات ایمیل، اکانت شما در پورتال شرکت هاستینگ مورد نظر شما و مواردی از این قبیل وجود دارد. نمونه های زیادی وجود داشته اند که صرفا به دلیل عوض نکردن رمز هاستی که در تیکت و ایمیل های کاربران وجود داشته، کل زحمات مدیر سایت (هاست) به باد رفته است.

آموزش تغییر رمز هاست دایرکت ادمین

آموزش تغییر رمز هاست دایرکت ادمین

آموزش تغییر رمز هاست دایرکت ادمین

تغییر رمز هاست دایرکت ادمین کار بسیار ساده ای است، کافیست تا مطابق کلیپ آموزش تغییر رمز هاست دایرکت ادمین زیر عمل کنید :

آموزش تغییر رمز یوزر هاست دایرکت ادمین

اگر امنیت هاست دایرکت ادمین برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، به شما توصیه میکنیم که به صورت مداوم و ماهیانه اقدام به تغییر رمز هاست دایرکت ادمین خود بنمایید. با تغییر رمز هاست دایرکت ادمین، کلیه رمز های لاگین دایرکت ادمین و رمز اصلی FTP تغییر خواهد کرد. برای تغییر رمز های دیتابیس ها، تغییر رمز اکانت های FTP های اضافه ساخته شده در پنل باید به صورت جداگانه  اقدام کنید.

هرگز از طریق SSH اقدام به تغییر رمز یوزر های دایرکت ادمین نکنید، چرا که رمز جدید انتخاب شده در بعضی از ماژول ها و بخش ها تغییر نخواهد کرد و عملا یکپارچگی سیستم به هم خواهد خورد.

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *