آموزش ساختن دیتابیس MySQL دردایرکت ادمین

در این ویدئو کلیپ، به آموزش ساختن دیتابیس MySQL دردایرکت ادمین میپزدازیم. سیستم پایگاه داده MySQL معروف ترین سرویس متن باز و رایگان ارائه پایگاه های داده در جهان است. تقریبا تمام کنترل پنل های وب هاستینگ تحت لینوکس در جهان از جمله دایرکت ادمین، به صورت پیش فرض از MySQL برای ارائه دیتبایس و خدمات پایگاه داده به کاربران خود استفاده میکنند.

آموزش ساختن دیتابیس MySQL دردایرکت ادمین

آموزش ساختن دیتابیس MySQL دردایرکت ادمین

کنترل پنل وب هاستینگ دایرکت ادمین یکی از سازگار ترین پنل های حال حاضر با MySQL است و قابلیت استفاده از این پایگاه داده قدرتمند را در وضعیت های مختلف در تمام نسخه های موجود میدهد. آموزش ساختن دیتابیس MySQL دردایرکت ادمین سخت نیست و هر کسی با دیدن این کلیپ آموزشی قادر به ساختن دیتابیس MySQL در Directadmin خواهد بود.

آموزش ساختن دیتابیس MySQL دردایرکت ادمین

برای مشاهده کلیپ آموزش ساختن دیتابیس MySQL دردایرکت ادمین روی ویدئو زیر کلیک کنید، توجه داشته باشید که این کلیپ به زبان انگلیسی بسیار ساده است و حتی اگر به زبان انگلیسی آشنا نیستید، باز هم آموزش کاملا گویا و قابل فهم است. کلیپ آموزش ساختن دیتابیس MySQL دردایرکت ادمین با فرض عدم آشنایی شما با مباحث حرفه ای هاستینگ و مدیریت سرور انتخاب شده است، پس نگران نباشید.

آموزش ساختن دیتابیس MySQL در دایرکت ادمین


همان طور که مشاهده کردید، ساختن و اضافه کردن دیتبایس MySQL در پنل دایرکت ادمین بسیار ساده است و با چند کلیک امکان پذیر است. فراموش نکنید که ساخت یوزر و کلمه عبور برای دیتابیس الزامیست و در غیر این صورت اسکریپت و سایت شما قادر به برقراری ارتباط با دیتابیس ساخته شده دردایرکت ادمین نخواهد بود. در صورتی که نیاز به مشاوره یا پاسخ به سوالات خود در زمینه هاستینگ را دارید، میتوانید آن ها را در انجمن هاستینگ کامپایلر مطرح کنید. با توجه از مشاهده کلیپ آموزش ساختن دیتابیس MySQL دردایرکت ادمین.

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *