آموزش نصب SSL در دایرکت ادمین

آموزش نصب SSL در دایرکت ادمین: در این مقاله قصد داریم با قرار دادن یک کلیپ آموزشی، به آموزش نصب SSL در دایرکت ادمین بپردازیم. توجه داشته باشید که قبل از شروع باید گواهی نامه SSL و همچنین یک IP اختصاصی برای هر دامنه (دامنه مورد نظر برای نصب گواهی نامه اس اس ال روی آن) آماده استفاده باشد. در مورد اینکه نوع گواهی SSL خریداری شده برای نصب در کنترل پنل دایرکت ادمین کدام باشد و به عبارتی کدام گواهی نامه اس اس ال بیشتر برای شما مناسب است در مطلبی جداگانه خواهیم نوشت، به هر حال نوع گواهی نامه SSL تاثیری در نحوه نصب آن در سرور های  هاستینگ بر پایه کنترل پنل دایرکت ادمین نخواهد گذاشت و اصول و قواعد نصب در هر صورت یکیست.

آموزش نصب SSL در دایرکت ادمین

آموزش نصب SSL در دایرکت ادمین

آموزش نصب SSL در دایرکت ادمین

ویدئو کلیپ آموزش نصب SSL در دایرکت ادمین برای وب سرور های آپاچی و انجین اکس تست شده و قابل استفاده است. فراموش نکنید که پورت ۴۴۳ را در فایروال سرور خود باز کنید.

فیلم آموزش نصب SSL در دایرکت ادمین

در صورت وجود هر گونه مشکل در مرورگر یا مشاهده هر گونه پیغام خطا در حین پخش کلیپ آموزش نصب اس اس ال در دایرکت ادمین، میتوانید بدون دخالت هر گونه پلاگین و … و با لینک مستقیم فایل مورد نظر رو به سبک Streaming مشاهده کنید :

کلیپ آموزش نصب اس اس ال در Directadmin

با گسترش روز افزون استفاده از کنترل پنل وب هاستینگ دایرکت ادمین در ایران، ضرورت  وجود آموزش های ساده و مفید برای لینوکس ادمین های تازه کار کاملا محسوس است. در آینده ای نه چندان دور، سری جدید مطالب آموزشی مدیریت سرور های لینوکس مبتنی بر کنترل پنل دایرکت ادمین به علاقه مندان ارائه خواهد شد. امیدواریم از کلیپ آموزش نصب گواهینامه اس اس ال در Directadmin نهایت استفاده را کرده باشید.

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *