اسکریپت رپیدلیچ مستقیم کننده لینک

      ۱ دیدگاه برای اسکریپت رپیدلیچ مستقیم کننده لینک

اسکریپت رپیدلیچ مستقیم کننده لینک

اسکریپت رپیدلیچ اسکریپتی ساده برای مستقیم کردن لینک های سایت های دانلود از قبیل فورشیر ، هات فایل ، رپیدشیر و ….. میباشد . اسکریپت رپیدلیچ با سرعت بسیار بالا از سایت های دانلود فایل مورد نظر رو دانلود کرده و به هاست شما انتقال میدهند . خیلی از همکاران بوسلیه اسکریپت رپیدلیچ درامد های خوبی  کسب کرده اند مانند رپیدباز و هاستلیچ و  … با افزودن پلاگین های تجاری و تبلیغاتی به اسکریپت رپیدلیچ میتوان کسب در آمد های خوبی از سیستم  رپیدلیچ کرد.

رپیدلیچ

رپیدلیچ

ورژن های مختلفی از رپیدلیچ  وجود دارد مانند ورژن اقبال  eqbal و the only mod یا mod ideonk اما اصلی ترین ورژن رپیدلیچ  eqbal است . سایر مد ها از ورژن اصلی رپیدلیچ eqbal هستند و امکانات این ورژن‌ها را افزایش می‌دهند . اسکریپت رپیدلیچ دارای قابلیت قرار گرفتن قالب های زیبا میباشد که محیط اسکریپت رپیدلیچ را کاربر پسند تر میکند   و زیبا تر میکند . در برخی از سایت ها اسکریپت رپیدلیچ به رایگان با محدودیت های حجمی و زمانی در اختیار کاربران قرار گرفته و از ان به عنوان خدمات سایت نام برده میشود .
بر عکس ساده بودن ظاهر اسکریپت رپیدلیچ این اسکریپت دارای هسته ای  بسیار قدرتمند است  . توجه داشته باشید که اسکریپت رپیدلیچ استفاده بالایی از منابع سرور و به خصوص پهنای باند سرور میکند . برای استفاده از اسکریپت رپیدلیچ مقدار memory_limit را باید یشتر از ۱۰۰ مگابایت در نظر بگیرید . که در اکثر سرویس ها این خدمات داده نمیشود . و استفاده کنندگان این اسکریپت توسط مدیریت سرور ساسپند میشوند .
اکثر ارایه دهنده های سرویس های هاست بدلیل فشار بالایی که اسکریپت رپیدلیچ بر سرور ها چه مصرف پهنای باند و چه مصرف ساخت افزاری رم و CPU  وارد میکنند اجازه نصب این اسکریپت را به مشترییان خود نمیدهند و امکان نصب اسکریپت رپیدلیچ را بسته اند . اما گروه کامپایلر با ارایه خدماتی نوین با نصب رایگان این سرویس برای درخواست کننده های این سرویس اجازه استفاده از این اسکریپت مفید رو به مشریان خدمات هاست و میزبانی وب اشتراکی لینوکس خود میدهد .
گروه کامپایلر با قرار دادن پلان هاست  جهت اسکریپت رپیدلیچ و هسته هایی همانند اسکریپت رپیدلیچ  خدمات نوینی برای مشتریان خود ارایه میدهد .

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

One thought on “اسکریپت رپیدلیچ مستقیم کننده لینک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *