انجمن آموزش هاستینگ و سئو

      هیچ دیدگاهی برای انجمن آموزش هاستینگ و سئو ثبت نشده

سر انجام تصمیم به ساخت یک انجمن جامع و حرفه ای در زمینه آموزش هاستینگ و مدیریت سرور و مبانی سئو گرفته شد . هر روز تماس های تلفنی بسیار زیادی در زمینه حل مشکلات کاربران و مدیران سرور های مجازی و اختصاصی لینوکس با ما گرفته میشد که مارا بر آن داشت تا اقدام به افتتاخ انجمن آموزش رایگان هاستینگ و سئو کنیم . علاوه بر مقالات آموزشی هاستینگ و سئو که در انجام قرار خواهد گرفت ، این انجمن محلی برای پاسخ به سوالات کاربران در زمینه مدیریت سرور های مجازی و اختصاصی لینوکس و همچنین مفاهیم سئو و بهینه سازی سایت خواهد بود . کافی است تا بخش مورد نظر خود را انتخاب کرده و برای طرح سوال خود اقدام به ایجاد یک تاپیک مجزا نمایید .

انجمن آموزش هاستینگ و سئو

انجمن آموزش هاستینگ و سئو

طبقه بندی مطالب انجمن هاستینگ کامپایلر بسیار ساده و در عین حال جامع است و سعی شده از پیچیدگی های بی دلیل و ایجاد بخش های تو در تو و گمراه کننده خود داری شود تا کاربران در کمترین زمان ممکن بخش های مورد نظر خود را پیدا کرده و اقدام به ایجاد تاپیک پرسش در بخش مربوطه کنند . از بخش های اصلی انجمن آموزش وب هاستینگ و سئو میتوان به سرور اختصاصی ، سرور مجازی ، هاست اشتراکی و میزبانی وب ، بخش آموزش و رفع مشکلات انواع توزیع ها و نسخه های سیستم عامل لینوکس سرور ، بخش وب سرور ها ، کنترل پنل های وب هاستینگ ، مجازی ساز ها ، کش و بهینه سازی PHP ، پایگاه داده ، برنامه نویسی تحت وب ، سیستم های مدیریت محتوا و بخش بازارچه و درخواست و فروش سرویس های میزبانی وب و خدمات IT اشاره کرد .

آموزش هاستینگ و سئو

برای ورود به انجمن آموزش وب هاستینگ و سئو روی آدرس زیر کلیک کنید :

http://forum.compiler.ir

امید است با کمک کاربران محترم وب سایت کامپایلر انجمن تازه تاسیس وب هاستینگ کامپایلر به محلی جامع برای رفع سوالات و مشکلات وبمستران ایرانی در زمینه میزبانی وب و سئو تبدیل گردد . 

موفق و پیروز باشید

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *