ایمیل مارکتینگ

      هیچ دیدگاهی برای ایمیل مارکتینگ ثبت نشده

 ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ایمیل یکی از روش های بازاریابی به صورت مستقیم میباشد . در این روش صاحب تبلیغ کالا ایمیل تبلیغاتی مورد نظر را آماده می کند و یکباره آن را برای هزاران نفر ارسال می کند . امروزه در این روش تبلیغاتی به دلیل برتری های بیشتری که دارد به عنوان یکی از اصل ترین روش های تبلیغات در دنیا محسوب می شود .

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

 مزیت های ایمیل مارکتینگ :

  1. جمیعت زیادی از اینترنت و ایمیل استفاده میکنند پس در نتیجه مخاطبان زیادی دارد .
  2. این تبلیغات فقط در محدوده منطقه زندگی شما نیست و گستره ای کشوری و جهانی دارد
  3. در روش ایمیل مارکتینگ نسبت به سایر تبلیغات هزینه کمتری صرف میکنید .
  4. دسته بندی مخاطب در این روش تبلیغ بسیار آسان تر از سایر روش های دیگر است
  5. ……

پیش نیاز های ایمیل مارکتینگ :

سرور مناسب جهت ارسال ایمیل انبوه ، نرم افزار مناسب  و بانک ایمیل
سرو های گوگل یا یاهو  با در اختیار قرار دادن smpt خود به صورت رایگان کاربران را قادر میسازند تا روزانه به صورت محدود ارسال انبوه ایمیل کنند . اما شما با خرید سرور های مخصوص      ارسال ایمیل این محدودیت هارو کنار گذاشته و به راحتی  و بدون محدودیت ارسال های خود را انجام دهید . برای ارسال ایمیل انبوه حتما باید سرور مختص SMTP ارسال ایمیل داشته باشید VPS های معمولی قادر به ارسال ایمیل انبوه هستند اما  ip شما قفل میشود و توسط ارایه دهنده سرویس سرور ساسبند می شوید . و تمام ایمیل های ارسالی شما به عنوان اسپم شناخته میشود و زحمت و هزینه شما به هدر میرود . کانفیگ سرور SMTP بسیار مهم میباشد کوچکترین اشتباه در ان منجر به بن شدن ip شما و اسپم شناخته شدن تمام ارسال ها شود . طبق قانون CANSPAM ارسال اسپم جرم میباشد و هزینه جریمه بالایی برای متخلف در نظر گرفته میشود . پس تمامی پارامتر های ارسال حتما باید چک شود که ارسال ها به خوبی انجام شود .

مرحله بعد بانک ایمیل میباشد که در تهیه و جمع آوری ان دقت کرد . شرکت ها و سایت های زیادی هستند که بانک های ایمیل برای فروش قرار داده اند اما در بیشتر این بانک ها ایمیل ها به خوبی جمع نشده و نظم خاصی در میان ایمیل ها نیست و مخاطبان طبقه بندی نشده اند . برخی از نرم افزار ها هم اقدام به جمع آوری ایمیل ها از سطح سایت های مختلف میکنند که آنها هم همان مشکل طبقه بندی را دارند
نرم افزار های ارسال   ایمیل مارکتینگ  به دودسته برنامه های تحت سیستم و نرم افزاری و تحت وب تقسیم بندی میشوند . نرم افزار های تحت وب همامند جیمیل و یاهو میل میباشند و میتوان بانک ایمیل را در دیتابیس ان قرار داد و با دستور زمان بندی شده  ایمیل مارکتینگ را انجام داده . نرم افزار های تحت سیستم عامل هم مانند ایمیل مارکتینگ Mail marketer با قرار دادن بانک ایمیل به صورت فایل نوشتاری با دستورات زمان بندی اقدام به ارسال ایمیل ها میکند .

گروه کامپایلر شمارا در داشتن سروری مناسب جهت  ایمیل مارکتینگ و کانفیگ انواع سرور های  ایمیل مارکتینگ یاری و کمک می نماید .

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *