تاثیر تبادل لینک بر سئو

نخستین روز های تبادل لینک :

اگر قصد تبادل لینک با وب سایتی را به نظور بهبود سئوی سایت خود دارید ابتدا از شباهت محتوای اصلی آن وب سایت با سایت خودتان اطمینان حاصل نمایید.در غیر این صورت تاثیر مثبت تبادل لینک بر سئو از بین خواهد رفت و نهایتا با عنوان معرفی دوستان یا لینک دوستان ارزش خواهد داشت!!

سئو و تبادل لینک

سئو و تبادل لینک

بهترین حالت تبادل لینک با هدف افزایش رتبه و بالا بردن سئو در واقع کمترین استفاده را در میان وب مستران و ادمین های وب سایت های ایرانی را داراست!!! برای مثال بهترین حالت ممکن برای وب سایتی که به فروش لپ تاپ مشغول است تبادل لینک با وب سایتی دیگر در همین زمینه است.اشتباهی که اغلب وب مستران اینترنت انجام میدهند تبادل لینک با وب سایت های بی ربط و با محتوایی ۱۰۰% متضاد با محتوای سایت خودشان است.


شاید تحمل این موضوع که مبلغ مارکت و فروش رقیبتان باشید برای شما سخت و یا غیر قابل تحمل باشد ولی بر خلاف آنچه که فکر میکنید با این عمل هر ۲ وب سایت به اوج خواهند رسید.این یکی از اصلی ترین راز های بهبود سئو و بهینه کردن وب سایت در کلمات کلیدی خاص و تاثیر گذار است که اگر به آن توجه ویژه ای شود نتیجه آن افزایش بازدید و فروشی بهتر و قوی تر خواهد بود.

از وب سایت های تبادل لینک رایگان و یا بک لینک رایگاه به هیچ عنوان استفاده نکنید چرا که بلک لیست و اسپم شناخته میشوید.یک شبه نمیشود ره صد ساله رفت.دور زدن گوگل در نهایت غیر ممکن است.اثرات و نتایج اینگونه تبلیغات موفقتی است و حد اکثر تا پیج رنک ۲ شما را یاری خواهد کرد.پس از آن فرق وب سایت هایی که به معنای واقعی سئو شده و بهینه شده هستند با وب سایت های اسپمر مشخص میگردد.

گوگل تلاش میکند فقط موضوعات مربوطه و حقیقی را به نمایش بگذارد :

الگوریتم اسپایدرها و روبات های گوگل همیشه و همواره در حال تغییرات و بهینه شدن است.گوگل همیشه در حال یافتن بهترین و سریع ترین راه برای نمایش مرتبط ترین و دقیق ترین نتیجه به کاربران و بازدید کنندگان خود است و این تنها دلیل اول بودن این غول بزرگ اینترنتی است.گوگل به تبادل لینک اهمیت زیادی میدهد و یکی از راه های بات های گوگل به سایت های گوناگون همین لینک ها هستند ولی اگر تبادل لینک از نظر گوگل نوعی سوء استفاده برای افزایش رنک تلقی گردد سایت سریعا به بلک لیست تبادل لینک اضافه میشود و در این صورت سایت شما محکوم به شکست و زوال خواهد بود.

موفق باشید
گروه کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *