شایعه تحریم ایران در سرور های هتزنر آلمان

تعداد زیادی از سرور های خریده شده توسط ایرانیان و به خصوص یکی از شرکت های ارائه کننده سرور اختصاصی از از دیتاسنتر هتزنر آلمان به دلایلی چندین روز خاموش شد که ترس اهالی وب ایران را به دنبال داشت . به دلیل عدم اطلاع رسانی دقیق توسط نماینده غیر رسمی فروش ، این تصور ایجاد شد که دیتاسنتر هتزنر آلمان که شاید بتوان آن را پر طرفدارترین مرکز فروش سرور اختصاصی به ایرانیان دانست اقدام به تحریم مشتریان ایرانی خود نموده است .

دیتاسنتر هتزنر آلمان

دیتاسنتر هتزنر آلمان

خوشبختانه موضوع تحریم ایران توسط دیتاسنتر آلمانی شایعه ای بیش نبود و مشخص شد دیتاسنتر به دلیل ابیوز های فراوان اقدام به ترمینیت کردن سرور ها نموده است که با پیگیری مسئولان شرکت خریدار ، دیتا سنتر هتزنر آلمان با دادن ۷۲ ساعت وقت برای انتقال دیتا به سرور های جدید ، اقدام به روشن کردن مجدد سرور ها نموده است . ظاهرا تعداد ابیوز ها به حدی بالا بوده است که سرویس های مذکور به صورت همیشگی ترمینیت شدند .

دیتاسنتر هتزنر آلمان به دلیل قیمت های بسیار مناسب و رقابتی در بازار وب هاستینگ اروپا مشهور بوده و یکی از پر طرفدار ترین سرور های اختصاصی در ایران ، مربوط به همین دیتاسنتر آلمانی است . بیشترین مورد استفاده از این دیتاسنتر در ایران مربوط به مجازی سازی و فروش سرور مجازی می باشد . از نکات مثبت این دیتاسنتر آلمانی میتوان به قیمت ارزان ، کیفیت شبکه و پورت قابل قبول نسبت به مبلغ پرداختی ، سخت گیر نبودن در مواری مانند وارز مگر در صورت بروز شکایت و … اشاره کرد . بزرگترین ضعف دیتاسنتر هتزنر آلمان عدم ارائه سرویس های محافظت در برابر حملات DDos می باشد و مسئولان این شرکت آلمانی به وضح اعلام کرده اند که اگر مشکل حملات DDos وجود دارد ، هتزنر انتخاب خوبی برای شما نیست .

گروه کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *