تغییر مدیریت مایکروسافت در بخش مهندسی

طراح آخرین ورژن ویندوز مایکروسافت و مدیر بخش مهندسی ویندوز شرکت مایکروسافت از سمت خود کناره گیری کرد! این در حالیست که ویندوز ۸ مایکروسافت اخیرا رسما وارد بازار شده و از حالت آزمایشی خارج شده است . این موضوع شرکت مایکروسافت را درگیر چالشی جدید کرده است که باید منتظر بود و تاثیر این تغییرات را در بازر رقابت سیستم عامل ها نظاره گر شد

استیون سینوفسکی مدیر سابق مهندسی ویندوز در مایکروسافت فقط کمی پس از راه اندازی ورژن جدید ویندوز ۸ که خود آن را طراحی کرده بود از کار کناره گیری کرد و خانم جولی لارسن-گرین به سمت ریاست بخش مهندسی ویندوز مایکروسافت منصوب شد.

جی گرینی از CNET گزارش داد: کناره گیری سینوفسکی از مدیریت مهندسی ویندوز مایکروسافت براساس یک توافق دوطرفه انجام شد. سینوفسکی پس از کناره گیری از شغل خود به دنبال سایر علاقه مندی های خود خواهد رفت.

مدیریت ویندوز مایکروسافت

مدیریت ویندوز مایکروسافت

مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که پست خانم لارسن-گرین ارتقاء یافته و ایشان ، همزمان با راهبری بخش مهندسی نرم افزار، راهبری بخش مهندسی سخت افزار مایکروسافت را نیز به عهده خواهند داشت.
این شرکت همچنین افزود تامی رلر همچنان به عنوان رئیس امور مالی و بازاریابی در جایگاه خود باقی خواهد ماند و مسئولیت تجاری ویندوز را برعهده خواهد داشت.
هر دو نفر می بایست گزارش عملکرد خود را مستقیماً به مدیرعامل شرکت مایکروسافت آقای استیو بالمر ارائه دهند

منبع : ictpress.ir

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *