تگ abbr و تاثیر آن بر سئو

      هیچ دیدگاهی برای تگ abbr و تاثیر آن بر سئو ثبت نشده

تگ abbr و تاثیر آن بر سئو

تگ abbr مطمئنا یکی از تگ های کم استفاده در html است . این تگ از نظر متخصصان سئو نیز، کاربرد خاصی در سئو ندارد . تگ abbr محل مناسبی برای قرار دادن کلمات کلیدی موردنظر شماست (البته، تا زمانی که از این تگ سوءاستفاده نشود). بهترین بخش آن این است که <abbr> یک عنصر HTML مخفی بوده و فقط با قرار گرفتن ماوس بر روی آن، قابل مشاهده است. بنابراین، در صفحه شما فضای خاصی را اشغال نمیکند .

به یاد داشته باشید که استفاده از اصطلاحات مرتبط ( که شامل اختصارات و یا مترادف ها هستند) به موتورهای جستجو کمک می کند که بین موضوعات مشابه تمیز قایل شوند . برای مثال موتور جستجو متوجه خواهد شد که سایت شما یک سایت خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو است نه یک سایت بهینه سازی موتور…

کاربرد تگ abbr 

تگ <abbr> توصیف یک عبارت خلاصه شده است .با نشان گذاری حروف اختصاری ، شما می توانید اطلاعات مفیدی در اختیار مرورگر، سیستم غلط یاب ، سیستم صفحه خوان، سیستم ترجمه و موتورهای جستجو قرار دهید. از خاصیت Title هنگام قرار گرفتن ماوس بر روی حروف اختصاری، برای نشان دادن عبارت کامل آن استفاده می شود.

تگ abbr و تاثیر آن بر سئو

تگ abbr و تاثیر آن بر سئو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های اختیاری و استاندارد تگ <abbr> به مقاله مربوط به این تگ مراجعه کنید .

تگ abbr و کاربرد آن در HTML

نکاتی درمورد تگ abbr برای طراحان وب

 • تگ abbr و همچنین هر تگ HTML دیگری را می توان و بهتر است بگوییم باید، با استفاده از CSS تغییر داد (و شاید برای برخی از آنها از jQuery استفاده شود ) تا آنها به صورت بصری و ظاهری زیباتر و جذاب تر به نظر برسند.
 • هنگامی که ظاهر این تگ (CSS) را تغییر دادید ، مطمئن شوید که در مرورگر مشابه یک لینک به نظر نمیرسند. در واقع آنها را به گونه ای طراحی کنید که کاملا متفاوت و جذاب باشند به طوریکه کاربران هیچ تجربه بدی از کلیک کردن بر روی آن نداشته باشند .

نکاتی درمورد تگ abbr برای متخصصان سئو

 • اگر شما هنوز هم بر این باورید که چگالی کلمه کلیدی باید زیر ذره بین باشد و اگر محتوای نوشته شده توسط  کپی رایترها ، انتظارات شما را برآورده نمیکند ، از این ترفند استفاده کنید موتورهای جستجو متن اختصاری را ایندکس و ذخیره می کنند .
 • از تگ abbr  بیشاز حد استفاده نکنید ، شما می توانید این تگ را در صفحه، یکبار در متن اصلی و یکبار هم در پایان این متن بکار ببرید .
 • اگر شما بهینه سازی یک سایت کپی شده ، بزرگ و خسته کننده را به عهده دارید ( برای مثال یک سایت فروش) میتوانید استفاده از تگ abbr را افزایش دهید ( حداکثر ۲ بار در هر ۱۰۰ کلمه).

نکاتی درمورد تگ abbr برای برنامه نویسان

 • هیچ چیز نگران کننده و زیادی در مورد این تگ برای شما وجود  ندارد.
 • شما می توانید یک اسکریپت ، مبتنی بر قواعد ایجاد کنید که تمام محتوای وب سایت یا پایگاه داده را تجزیه و به طور خودکار، تگ مخفف را برای واژه های مورد نیاز درج کند.

نکاتی درمورد تگ abbr برای کپی رایترها

 • همانطور که قبلا ذکر شد، شما باید موضوع یک صفحه وب را با استفاده از اختصارات ، بیشتر به موتورهای جستجو نشان دهید .
 • هنگامی که از یک وب سایت کپی میکنید ، باید مطمئن شوید (یا خودتان و یا همکار متخصص سئوی شما) که برای اولین کلمه اختصاری در صفحه از برچسب abbr استفاده شده است.
 • به آهنگ و موضوع مطالب سایت توجه کنید ، ممکن است بخواهید با توجه به مخاطبان خود از حروف اختصار بیشتر یا کمتری استفاده کنید  .
 • در محتوا فقط از کلمات اختصاری استفاده نکنید، حتی اگر مخاطبان بسیار تخصصی که غالبا از کلمات اختصاری استفاده میکنند را مورد هدف قرار داده اید . برای اهداف SEO، موتورهای جستجوگر باید هم از علامت های اختصاری و هم از عبارت کامل این کلمات کلیدی استفاده کنند.
پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *