خرابی هارد شماره ۲ سرور ۱۹۸٫۲۷٫۶۶٫۱۳۴ از OVH کانادا

با سلام و احترام خدمت مشتریان محترم هاست و میزبانی کامپایلر

متاسفانه از امروز ساعت ۹ صبح سرور اشتراکی cPanel با هارد SSD و آی پی اشتراکی ۱۹۸٫۲۷٫۶۶٫۱۳۴ به دلایل نامعلومی قطع شد . زمان زیادی صرف شد تا مشکل اصلی توسط تیم OVH پیدا شد . متاسفانه و در کمال نا باوری ایراد از هارد شماره ۲ سرور (/dev/sdb) بود . همیشه تلاش ما در راستای رضایت مشتریان میزبانی وب اشتراکی بوده است ولی متاسفانه بعضی از اختلالات و ایرادات مانند سوختن یا خربانی هارد از دست و توان ما خارج است . این اولین بار است که برای یکی از هارد های SSD ما مشکلی پیش آمده است . با توجه به اینکه از این هارد برای پارتیشن /home استفاده میکردیم در حال حاضر اکانت های cPanel مشتریان با دیتابیس و بدون فایل ها باز میشود که جای نگرانی نیست . درخواست تعویض هاد به OVH ارسال شده است و منتظر عوض شدن هارد هستیم . 

خرابی هارد شماره ۲ سرور ۱۹۸٫۲۷٫۶۶٫۱۳۴ از OVH کانادا

خراب شدن هارد سرور

خراب شدن هارد سرور

همانطور که در تصویر فوق مشاهده میکنید هارد شماره ۲ اصلا توسط لینوکس شناسایی  نمیگردد . هارد خراب با علامت قرمز مشخص شده است . مشخصات مربوط به  هارد نیز به شرح زیر است :

مشخصات هارد خراب مربوط به سرور اشتراکی

مشخصات هارد خراب مربوط به سرور اشتراکی

بکاپ کلیه دیتابیس ها تا ساعت ۹ موجود است و از بابت از دست رفتن اطلاعات مشتریان هیچ نگرانی نیست .تمام سعی ما این است که مشکل در کمتر از ۲ ساعت آینده برطرف شود . و سرور اشتراکی لینوکس با آی پی ۱۹۸٫۲۷٫۶۶٫۱۳۴ مجددا به حالت سرویس دهی برگردد . 

باز هم بابت بروز این مشکل از شما مشتریان محترم پوزش میطلبیم . لطفا تا اتمام مراحل تعویض هارد صبور باشید . اخبار تکمیلی از طریق همین پست به اطلاع مشتریان محترم میزبانی کامپایلر خواهد رسید . 

جمعه ۵ مهر ساعت ۲۳:۰۳ شب : هارد دوم تعویض شد . در حال بازگرداندن بکاپ ها هستیم

جمعه ۵ مهر ساعت ۲۳:۴۵ شب : سرور در وضعیت سرویس دهی قرار گرفت . مشکل سرور به طور کامل برطرف شد

موفق و پیروز باشید

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *