دیتاسنتر و هاستینگ او وی اچ OVH

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی و خدمات هاستینگ به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب در کنار قیمت ارزان بوده است . در تصویر زیر نمایی از دیتاسنتر فرانسوی ovh را مشاهده میکنید .

یکی از بزرگترین دیتاسنتر های جهان هاستینگ ovh است

یکی از بزرگترین دیتاسنتر های جهان هاستینگ و دیتاسنتر ovh است

از جمله خدمات هاست و میزبانی وب ovh فرانسه میتوان به خدمات هاست اشتراکی ، سرور های اختصاصی ، خدمات میزبانی ابری و کلاود اشاره کرد . در گذشته و زمانی که دیتاسنتر ovh فقط در فرانسه فعالیت داشت این دیتاسنتر بزرگ ترین دیتا سنتر اروپا و سومین دیتاسنتر بزرگ جهان محسوب میشد و بیش از ۱۰۰ هزار سرور اختصاصی در دیتاسنتر مدرن خود جای داده بود . ولی این آمار و ارقام با دیتاسنتر جدید و سبز ovh در خاک کانادا و در منطقه فرانسوی زبان کبک کاملا به هم ریخته است . او وی اچ کانادا یک دیتاسنتر فوق مدرن و سبز است که ظرفیت میزبانی ۳۶۰ هزار سرور را دارا است . در تصویر زیر میتوانید نمایی از دیتاسنتر ovh در کبک کانادا با نام OVH-BHS را مشاهده کنید .

دیتاسنتر ovh کانادا با نام bhs

دیتاسنتر ovh کانادا با نام bhs

دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و OVH را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است . البته هنوز دیتاسنتر های گوگل و مایکروسافت بزرگتر هستند و ظرفیت میزبانی سرور های بیشتری را دارند ولی در بازار فروشندگان سرور اختصاصی OVH ربته نخست را به خود اختصاص داده و بالا تر از بزرگانی چون Softlayer و Rackspace قرار گرفته است .

خرید سرور اختصاصی ovh از دیتاسنتر OVH-BHS  کانادا

از مزیت های خرید از دیتاسنتر کانادایی OVH عدم پرداخت مالیات و Tax می باشید . قیمت ها به دلار کانادا محاسبه میشود که نسبت به یورو برای هموطنان ایرانی مقرون به صرفه تر است . از طرفی قوانین دست و پا گیر و تحریم های جهانی تاثیری در روابط OVH با ایرانیان نگذاشته است . کیفیت سرور های او وی اچ کانادا بی نظیر بوده و پورت های سرور های اختصاصی آن به معنای واقعی با کیفیت و اختصاصی هستند . در صورت تمایل به خرید سرور اختصاصی از ovh کانادا کافیست با ما تماس بگیرید . سرور اختصاصی کانادا از دیتاسنتر OVH را در کمترین زمان ممکن با سیستم عامل و کانفیگ دلخواه و با قیمتی مناسب به شما تحویل خواهیم داد .

 

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *