رول های NGINX مخصوص ویبولتین +‌ VBSEO

رول های NGINX مخصوص ویبولتین +‌ VBSEO: خیلی از دوستان دنبال رول های یا به عبارتی دیگر Rewrite_Rule های مربوط به NGINX برای ویبولتین ۴ و VBSEO هستند. وی بی سئو هر چند که توصیه میکنم هر جوری شده، حتی با علم به اینکه شکستن لینک های قدیمی باعث تخریب سئو ویبولتین خواهد شد (لزوما اینطور نخواهد شد و اگر درخواست رول های برگرداندن و ریدایرکت کردن URL های VBSEO به URL ها و لینک های پیش فرض ویبولتین بدون دریافت ۴۰۴ را دارید درخواست خود را برای ما تیکت کنید)، اقدام به حذف VBSEO کنید ولی اگر اصرار به این استفاده از این پلاگین مرده دارید این رول ها مشکل شما رو حل خواهد کرد :

رول های NGINX مخصوص ویبولتین +‌ VBSEO

رول های NGINX مخصوص ویبولتین +‌ VBSEO

توجه داشته باشید که ریرایت های فوق با این فرض که انجمن شما در روت دامنه قرار دارد نوشته شده اند. برای مثال اگر انجمن شما در پوشه /forum نصب شده است، میبایست Rewrite ها رو به این صورت تغییر بدید :

تبدیل کردن کد های .htaccess آپاچی برای ویبولتین و VBSEO به NGINX REWRITE

رول های NGINX مخصوص ویبولتین +‌ VBSEO

رول های NGINX مخصوص ویبولتین +‌ VBSEO

ریرایت های فوق به سادگی پرمالینک و ساختار لینک های انجمن مبتنی بر ویبولتین ۴ به همراه VBSEO را به فرمتی که قبلا روی آپاچی و به کمک .htaccess بوده است حفظ خواهد کرد. اگر از نقشه گوگلی vbseo یا VBSEO SITEMAP استفاده نمیکنید، میتوانید قسمت مربوط به sitemap رو از ریرایت مذبور حذف کنید. و باز هم فراموش نکنید همین چند ماه گذشته بود که معروف ترین انجمن های مبتنی بر ویبولتین به دلیل یک باگ امنیتی در VBSEO هک و به عبارتی Deface شدند.

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

2 thoughts on “رول های NGINX مخصوص ویبولتین +‌ VBSEO

  1. پرشین

    سلام ممنون اقا بابک هم بابت کد ریرایت انجین اکس اپن کارت که بهم دادید و هم برای کد ریرایت دی بی سئو برای NGINX که چهار ماه وقت گذاشتمم و کسی جوابگو نبود و شما بازم بهم لطف کردید و اومدید برام درستش کردید

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *