سئو کاران بک لینکی

      هیچ دیدگاهی برای سئو کاران بک لینکی ثبت نشده

هر چی فکر کردم اسم قشنگ تری به ذهنم نرسید ! دیگه به جای سئو کاران کلاه سیاه یا روش Black Hat SEO ، سئو کار بک لینکی بهترین لقبی است که میتوان به این دسته از متخصصان و سئو کاران حرفه ای!!! اختصاص داد . در هفته ای که گذشت باز هم بدون آپدیت پیج رنک گوگل ، شاید نوسانات بسیار زیادی در رنکینگ گوگل و نحوه نمایش نتایج جستجو شده توسط کاربران در گوگل بودیم . در این میان وب سایت های تخصصی سئو و بهینه سازی وب سایت نیز به چشم میخورند … وب سایت های معروفی که روی کلمه سئو رتبه های نخستین گوگل رو به خود اختصاص داده بودند و الان در چند صفحه اول نیز دیده نمیشوند . 

پنگوثن سئو کار گوگل میگه تو الگوریتم جدید کمیت مهم نیست ، فقط کیفیت

پنگوثن سئو کار گوگل میگه تو الگوریتم جدید کمیت مهم نیست ، فقط کیفیت

تقریبا وب سایت های تمام افرادی که بک لینک خریده بودند افت شدیدی داشتند . دوستی بیش از ۸ میلیون تومان هزینه خرید بک لینک کرده بود و در کلمه کلیدی خاصی لینک اول در صفحه اول گوگل را به خود اختصاص داده بود . در حال حاضر در صفحه ۴ گوگل میدرخشه تا با پرداخت بهای سنگینی متوجه بشه که گوگل هرگز اونقدر خنگ نیست که اگر ماه اول نفهمید ، ماه های دیگه هم نفهمه که سایت بی محتوا چطور ناگهانی به صفحه اول صعود کرده . بهینه سازی به روش های کلاه سیاهان خیلی وقته که بی اثر شده و چیزی جز اتلاف وقت و انرژی نیست .

سئو کار کلاه سیاه به جای بهینه سازی سایت شما را نابود میکند

سئو کار کلاه سیاه به جای بهینه سازی سایت شما را نابود میکند

سئو کاران بک لینکی

خوشبختانه اینطور که از شواهد پیداست ، پیج رنک گوگل آپدیت نخواهد شد و شایعاتی نیز وجود دارد که مفهومی به نام پیج رنک به زودی به طور کامل حذف خواهد شد تا عملا خرید و فروش بک لینک بر اساس پیج رنک گوگل نیز به تاریخ بپیوندد . از طرفی گوگل بیش از پیش به محتوای جدید و ارزشمند بها میدهد و شاهد صعود ناگهانی وب سایت هایی که کارشون تولید محتوا و مطالب جدید است هستیم . لینک زمانی ارزشمند است که در وب سایت هایی ما عناوین مرتبط با سایت شما ، به صورت طبیعی و توسط کاربران و مدیران سایر وب سایت ها قرار بگیرد . این لینک ارزشی همیشگی و بدون افت خواهد داشت . به مرور و با گذشت زمان ، این لینک ها به صورت لگاریتمی افزایش پیدا خواهند کرد و در نهایت سایت شما را به به صدر رتبه گوگل خواهد رساند . کل فلسفه سئو یعنی همین!!

لینک بیلدینگ حرفه ای چیزی جز تولید محتوای جدید و ارزشمند نیست

لینک بیلدینگ حرفه ای چیزی جز تولید محتوای جدید و ارزشمند نیست

مطلبی هم هست در مورد سئو رایگان که باید خدمت دوستان برای بار چندم عرض کنیم … روزگاری مطلبی مربوط به سئو رایگان گذاشتیم که نتیجه آن سئو سازی و بهینه کردن رایگان بیش از پنجاه وب سایت فارسی بود . تقریبا هیچ کس بیش از ۲ ماه کپی رایت ما رو حفظ نکرد و به بهانه های تغییر قالب و … کپی رایت از فوتر سایت سئو شده حذف شد .  در نتیجه تصمیم به عدم اجرای این طرح گرفته شد . هر چند که اگر میخواستیم هم قادر به ادامه این طرح نبودیم ، چرا که سئو سازی متوسط هر سایت حد اقل به بیش از ۳-۴ ساعت زمان نیاز داشت که عملا نیروی انسانی و وقت لازم برای انجام این کار را نداریم . دلیلی اینکه مطلب مربوط به سئو رایگان حذف یا ویرایش نشده هم رتبه خوب این مطلب در گوگل است … همچنان روزانه بیش از ۱۰ درخواست سئو رایگان داریم که هر بار این توضیحات رو برای دوستان ارسال میکنیم ولی متاسفانه در بعضی از موارد رفتار های زشتی از دوستان میبینیم که سبب شد این مطلب رو در این پست قرار بدیم .

اگر درخواست سئو سازی حرفه ای وب سایت خود را دارید از منوی تماس با ما درخواست خود را ارسال کنید . هزینه ها بر اساس حجم کار ، وضعیت وب سایت ، نوع اسکریپت و خیلی موارد دیگر به صورت توافقی محاسبه و اخذ خواهد شد .

موفق و پیروز باشید

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *