سرور مجازی رایگان

      ۱ دیدگاه برای سرور مجازی رایگان

برای اولین بار در ایران تصمیم به ارائه سرور مجازی رایگان همیشگی به وب سایت های پر بازدید و پر ترافیک کرده ایم . سرور مجازی رایگان به وب مسترانی تعلق میگیرد که رتبه الکسا وب سایت آن ها در جهان کمتر از ۲۰ هزار و رتبه الکسا ایران کمتر از ۴۰۰ باشد . سرویس سرور مجازی رایگان این عزیزان تا زمانی که رتبه الکسای وب سایتشان در این رنج باشد برقرار خواهد بود . میزان حافظه ، فضای دیسک ، پردازنده و سایر مشخصات سرور مجازی رایگان به صورت توافقی و بر اساس نیاز های وب سایت شما انتخاب خواهد شد .

سرور مجازی رایگان

سرور مجازی و وی پی اس رایگان

شرایط استفاده از سرور مجازی رایگان

در ازای ارائه سرور مجازی رایگان به وب سایت های پر بازدید و بزرگ ، یک بنر تبلیغاتی بزرگ در هدر کلیه وب سایت های هاست شده بر روی سرور مجازی رایگان گروه کامپایلر قرار خواهد گرفت . در صورت برداشته شدن این بنر به هر دلیل و بدون اطلاع قبلی به واحد وب هاستینگ گروه کامپایلر ، سرور مجازی رایگان ارائه شده بدون اطلاع خاموش خواهد شد . رعایت کلیه قوانین استفاده از سرور مجازی ، در سرویس سرور مجازی رایگان گروه کامپایلر الزامی است و در صورت تخطی از قوانین ، سرویس شما مسدود خواهد شد .

ارسال ایمیل های تبلیغاتی ، تورنت ، محتوای غیر اخلاقی و یا محتوایی که به هر شکلی با قوانین جمهوری اسلامی در تضاد باشد ، فعالیت های مخرب و نفوذ ، دریافت Abuse از دیتاسنتر و … بخشی از فعالیت های خلاف قوانین وب هاستینگ گروه کامپایلر است . بنا بر این قبل از ارائه درخواست سرور مجازی رایگان از قوانین وب هاستینگ گروه کامپایلر مطلع شوید . سرور مجازی رایگان به صورت مدیریت نشده فروخته میشود و مسئولیت مدیریت سرور مجازی رایگان ۱۰۰% با شما خواهد بود . در صورت نیاز به مدیریت سرور مجازی ، هزینه مدیریت سرور به صورت توافقی دریافت میگردد .

اگر وب سایت شما حائز شرایط فوق می باشد ، در صورت تمایل و نیاز به اسپانسر سرور مجازی ، می توانید درخواست خود را به همراه مشخصات کامل وب سایت های مورد نظر به آدرس الکترونیکی ما ارسال نمایید : [email protected]

موفق باشید

گروه کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

One thought on “سرور مجازی رایگان

 1. مای بی بی هاست

  با سلام
  بنده مهندس امیری مدیریت مای بی بی هاست .و پشتیبانی رایگان فارسی مای بی بی .ساپورت مای بی بی هستم
  اگر تمایل داشته باشید . در صورت همکاری با پشتیبانی و مای بی بی هاست
  میتونید سرور مجازی رایگان رو در اختیار مای بی بی هاست یا ساپورت مای بی بی قرار دهید
  برای ارایه هاستهای رایگان . و نوعی تبلیغات بسیار مهم برای شما
  در صورت تمایل ایم شماره موبایل من هست .
  ۰۹۳۸۰۲۷۸۵۴۵

  Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *