سرور مجازی آلمان

با توجه به درخواست های مکرر و نیاز وب مستران به ارائه سرویس های سرور مجازی از کشور آلمان ، تصمیم به ارائه خدمات هاستینگ و سرور مجازی و اختصاصی از کشور آلمان و دیتا سنتر معروف هتزنر – Hetzner گرفته شد .

گروه کامپایلر با در اختیار گرفتن سرور های اختصاصی از هتزنر ، اقدام به ارائه سرور مجازی کشور آلمان می نماید . فاصله کم جغرافیایی با کشور آلمان ، سبب شده تا پینگ آی پی های سرور مجازی Hetzner آلمان بسیار عالی باشد . پورت و کیفیت شبکه و سخت افزار سرور مجازی آلمان بسیار عالی بوده و سرور مجازی آلمان از آپتایم مناسبی برخوردار می باشد . از نظر کیفیتی ، سرور مجازی آلمان را میتوان با سرور مجازی فرانسه مقایسه کرد . قیمت ، کیفیت پورت و شبکه و سخت افزار هر ۲ دیتا سنتر تا حدودی مشابه هست .

فروش سرور مجازی از دیتاسنتر هتزنر آلمان

فروش سرور مجازی از دیتاسنتر هتزنر Hetzner کشور آلمان

سرور های مجازی آلمان ، قوانین خیلی سخت گیرانه ای در قبال اسکریپت های نال ندارند ولی در صورت ریپورت از سمت تولید کننده اسکریپت ، ابتدا یک ایمیل ابیوز ارسال کرده و بعد ۲۴ ساعت سرویس شما را مسدود مینمایند . اطلاعات و دیتای شما بر روی سرور مجازی باقی خواهد ماند و تنها با تعویض آدرس آی پی قادر خواهید بود سرور مجازی خود را با آدرس آی پی جدیدی ران کنید . ارائه سرویس های تورنت و لیچ بر روی سرور مجازی آلمان غیر قانونی است و در صورت ریپورت و ارسال ایمیل ابیوز سرویس شما ساسپند خواهد شد .

سرور مجازی آلمان مناسب ارئه سرویس های هاستینگ می باشد و سرعت لود صفحات سایت در سرور مجازی آلمان بسیار بالا است . با خرید سرور مجازی آلمان از گروه کامپایلر میتوانید از کلیه سرویس های رایگان ما مانند نصب رایگان فایروال بر روی لینوکس ، نصب آنی ویروس و امن ساخت فولدر های Temp  ، نصب رایگان کنترل پنل دلخواه شما و بسیاری امکانات رایگان دیگر بهره مند شوید . در هر ساعت از شبانه روز که به مشکل بر بخورید میتوانید با ارسال ایمیل یا تیکت ظرف مدت حد اکثر ۱ ساعت از پاسخ و راهنمایی های متخصصان ما استفاده کنید و مشکل را برطرف نمایید . سرور مجازی گروه کامپایلر از ساپورت واقعی ۲۴ ساعته در شبانه روز بر خوردار است

گروه کامپایلر

اطلاعیه : به دلیل عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی و همچنین قوانین بین المللی در زمینه استفاده از سرور مجازی توسط مشتریان ، از تاریخ ۲۹ مرداد سال ۱۳۹۲ ارائه خدمات فروش و اجاره سرور مجازی برای همیشه متوقف شد

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *