سرور مجازی انگلستان

کشور انگلستان یکی از فعال ترین کشور ها در ارائه خدمات هاستینگ و ارائه سرور مجازی و سرور اختصاصی در سطح بین المللی به حساب می آید . سرور مجازی و سرور اختصاصی کشور انگلستان همواره به دلیل برخورداری از کیفیت و پایداری بالا ، ساپورت و پشتیبانی فوق العاده ، احترام به مشتری و داشتن پنهای باند و پورت فوق العاده ، همواره یکی از پر طرفدار ترین سرویس های سرور مجازی و سرور اختصاصی در جهان به حساب می آید . به دلیل تقاضای مشتریان و کاربران اینترنتی و وب مستران ایرانی ، گروه کامپایلر تصمیم به ارائه سرور مجازی و سرور اختصاصی از تعدادی از دیتا سنتر های کشور انگلستان گرفته است . قیمت سرور مجازی انگلستان نسبتا بالا بوده و مناسب کاربرانی است که کیفیت سرور مجازی و آپتایم بالای وب سایت برایشان از اهمیت ویژه و بالایی برخوردار است .

دیتاسنتر رد استیشن Redstation یکی از معروف ترین دیتاسنتر های انگلیسی است که اقدام به فروش سرور اختصاصی و مجازی در سطح جهانی میکند . سرور مجازی redstation انگلستان از ساپورت فوق العاده قوی و کیفیت پنهای باند بسیار بالایی برخوردار است . با خرید سرور مجازی و سرور اختصاصی رد استیشن انگلستان میتوانید معنای آپتایم ۹۹٫۹% را به معنای واقعی تجربه کنید .

سرور مجازی redstation

فروش سرور مجازی رد استیشن انگلستان

شرکت Heart Internet یکی دیگر از ارائه دهندگان سرور مجازی از کشور انگلستان محسوب میشود . کیفیت سرور مجازی هارت اینترنت انگلستان نیز بسیار عالی و پایداری سرور های آن بی نظیر است . این شرکت بیشترین فعالیت خود را در زمینه فروش سرور مجازی متمرکز کرده است ولی در کنار آن سرور اختصاصی و خدمات هاستینگ و هاست اشتراکی نیز ارائه میکند .

سرور مجازی و سرور اختصاصی انگلیس

فروش سرور مجازی و سرور اختصاصی از انگلستان

شرکت Cheap Vps یا وی پی اس ارزان یکی دیگر از ارائه دهندگان معروف سرور مجازی در انگلستان است . سرور مجازی ارزان انگلیس ، در سه پلان سرور مجازی Xen ، سرور مجازی KVM و سرور مجازی Openvz ارائه میگردد . نوع مجازی ساز سلیقه ای است ولی سرور مجازی Xen از منابع ۱۰۰% اختصاصی استفاده میکند و بهترین انتخاب ممکن برای خرید سرور مجازی است . قیمت سرور مجازی Xen همیشه بالا تر از سایر سرور های مجازی ایجاد شده توسط سایر مجازی ساز های سرور مجازی است .

سرور اختصاصی و سرور مجازی ارزان

فروش سرور مجازی Cheap Vps انگلستان

تعدادی دیگر از ارائه کنندگان سرور مجازی در انگلستان نیز هستند که گروه کامپایلر اقدام به فروش سرور مجازی از آن ها به هموطنان ایرانی مینماید که در بخش آفر های سرور مجازی انگلستان میتوانید آن ها را مشاهده نمایید .

با خرید سرور مجازی انگلستان از گروه کامپایلر میتوانید از امکانات رایگانی مانند نصب فایروال و آنتی ویروس بر روی سرور مجازی لینوکس ، مدیریت و پیکر بندی ابتدایی لینوکس ، نصب کنترل پنل هاستینگ بر روی سرور مجازی و سایر امکانات رایگان گروه کامپایلر بهره مند شوید . ساپورت ۲۴ ساعته واقعی پس از خرید سرور مجازی یکی از بزرگترین خدمات گروه کامپایلر پس از فروش سرور مجازی و اختصاصی است . کلیه سرور ها به جز خدمات مجانی ابتدای خرید ، به صورت مدیریت نشده فروخته میشوند و هزینه مدیریت سرور مجازی پس از آن به صورت توافقی دریافت میگردد . در صورت تمایل شما ، امکان نصب مجدد سیستم عامل دلخواه شما بر روی سرور مجازی ، به شما تعلق خواهد گرفت (  فقط در مورد سرور مجازی Vmware )

برای خرید سرور مجازی انگلستان از پلن های موجود بازدید کنید

گروه کامپایلر

اطلاعیه : به دلیل عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی و همچنین قوانین بین المللی در زمینه استفاده از سرور مجازی توسط مشتریان ، از تاریخ ۲۹ مرداد سال ۱۳۹۲ ارائه خدمات فروش و اجاره سرور مجازی برای همیشه متوقف شد 

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *