سرور مجازی هلند

کشور هلند به دلیل برخورداری از موقعیت جغرافیایی مناسب و داشتن زیر ساخت های قدرتمند مخابراتی و شبکه ای ، همواره یکی از ۵ کشور برتر از نظر سرعت اینترنت و دیتا سنتر های با کیفیت بوده است . گروه کامپایلر با تهیه سرور های اختصاصی از دیتاسنتر های مختلف کشور هلند ، اقدام به فروش سرور مجازی به مشتریان ایرانی کرده است . استقبال وب مستران ایرانی از سرور مجازی هلند سبب شده است تا این لحظه ۵ سرور اختصاصی از ۲ دیتاسنتر معروف کشور هلند تهیه کنیم .

سرور مجازی کشور هلند

کفیت سرور مجازی از هلند

سرور مجازی هلند از امکاناتی مانند پورت بسیار سریع و با کیفیت ، عدم وجود محدودیت هایی مانند تح ریم های جهانی ، عدم محدودیت های فراوانی که دیتاسنتر های آلمان و فرانسه برای مشتریان قائل میشوند ، عدم اخطار و ساسپند کردن به دلیل استفاده از اسکریپت های نال و کرک شده و … برخوردار است . در طی یک سال فروش سرور مجازی از دیتاسنتر Worldstream هلند حتی یک بار هم شاید ایمیل Abuse از این شرکت برای اسکریپت های نال نبوده ایم که از این نظر سرور مجازی هلند مناسب ترین گزینه برای وب مسترانی است که از اسکریپت های نال شده بر روی سرور مجازی استفاده میکنند .

دیتاسنتر معروف Leaseweb نیازی به معرفی ندارد و به جرات میتوان گفت معروف ترین سرور های اختصاصی و سرور های مجازی از کشور هلند ، متعلق به این دیتاسنتر هستند.سرور مجازی Leaseweb هلند از پایداری و کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تابع قوانین سختی میباشد . اگر پایداری و آپتایم سرور مجازی برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و قصد استفاده از سرویس های نال ، کرک شده و تورنت و لیچ را ندارید و وب سایت های شما همگی لاینس دار هستند ، سرور مجازی لیز وب هلند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما می باشد .

سرور مجازی لیزوب از کشور هلند

فروش سرور مجازی هلند از دیتاسنتر معروف Leasweb کشور هلند

اگر پهنای به پهنای باند نا محدود واقعی در سرور مجازی نیاز دارید میتوانید از یکی از دیتاسنتر های Netrouting و یا HOSTKEY سرور مجازی خود را تهیه کنید . قیمت سرور مجازی هلند از این ۲ دیتاسنتر بسیار بالا تر از سرور های مجازی دیگر هلند است ولی امنیت اطلاعات و سیستم های فایروال سخت افزاری پشت این وی پی اس ها اطلاعات و آپتایم وب سایت های شما را تضمین میکند .

فروش سرور مجازی نت روتینگ از کشور هلند

سرور مجازی هلند از دیتاسنتر معروف Netrouting

در صورتی که قیمت سرور مجازی برای شما مهم نیست ، HOSTKEY بهترین انتخاب برای سرو مجازی هلند به حساب می آید . آپتایم واقعی ۹۹٫۹% سرور مجازی هلند از دیتا سنتر HOSTKEY و وجود فایروال سخت افزاری پشت تمامی سرورهای اختصاصی این دیتاسنتر ، ضامن امنیت و کیفیت وب سایت و سرویس های شما خواهد بود .

سرور مجازی هلند از دیتاسنتر HOSTKEY

فروش سرور مجازی امن از کشور هلند و دیتاسنتر هاست کی

سرور مجازی آلتوس هاست کشور هلند نیز جدید ترین سرور مجازی ارائه شده توسط گروه کامپایلر می باشد . سرور مجازی آلتوس بسیار حرفه ای و امن و ۱۰۰% وارز است و یک انتخاب بسیار عالی برای بیزنس های بزرگ و وب سایت های پر ترافیک است .

 هاست حرفه ای آلتوس

سرور مجازی حرفه ای و وارز هلند از آلتوس هاست

قیمت سرور مجازی هلند ، کمی از سرور مجازی فرانسه و آلمان بالا تر است ولی ضریب اطمینانی که در زمان استفاده از سرور مجازی هلند دارید بسیار بالا تر از سرور مجازی فرانسه و آلمان است . با خرید سرور مجازی هلند از گروه کامپایلر ، با خیالی آسوده از سرور مجازی خود استفاده کنید و اطمینان داشته باشید هیچ یک از تیکت ها و ایمیل های شما در هیچ یک از ساعات شبانه روز بیش از ۱ ساعت بدون پاسخ  نخواهد ماند .

گروه کامپایلر

اطلاعیه : به دلیل عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی و همچنین قوانین بین المللی در زمینه استفاده از سرور مجازی توسط مشتریان ، از تاریخ ۲۹ مرداد سال ۱۳۹۲ ارائه خدمات فروش و اجاره سرور مجازی برای همیشه متوقف شد

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

2 thoughts on “سرور مجازی هلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *