سرور مجازی کانادا

فروش سرور مجازی کشور کانادا آغاز شد . با توجه به درخواست های متعدد کاربران ایرانی برای ارائه سرویس های سرور مجازی از کشور کانادا تصمیم به ارائه سرور مجازی از این کشور گرفته شد . کلیه سرور های مجازی کشور کانادا از دیتا سنتر معروف IWeb کشور کانادا ارائه و عرضی میگردد . سرور مجازی کانادا یکی از امن ترین سرور ها برای ایرانیان محسوب میشود و هیچ یک از تحری م ها علیه ایرانیان در این دیتا سنتر اعمال نمیگردد .

سرور مجازی کانادا

فروش سرور مجازی خرید سرور مجازی کانادا

قیمت سرور مجازی Iweb کانادا مناسب است و کیفیت سخت افزار سرور مجازی و اختصاصی کشور کانادا عالی می باشد . پورت سریع و پنهای باند اینترنتی بالا از جمله مزایای استفاده از سرور مجازی کشور کانادا محسوب میشود . سرویس های ارائه دهنده تورنت و لیچ و همچنین ارسال اسپم و ایمیل های گروهی بر خلاف مقررات دیتا سنتر IWeb کانادا است و در صورت تخلف از این قوانین سرور مجازی شما ساسپند خواهد شد . با خرید سرور مجازی کانادا امکان استفاده از اسکریپت های نال را خواهید داشت و به ندرت شاهد ارسال ایمیل ابیوز از طرف این دیتا سنتر برای استفاده از اسپریپت نال بوده ایم ولی در صورت ریپورت از سمت شرکت تولید کننده اسکریپت ، سرویس شما ظرف مدت ۲۴ ساعت ساسپند خواهد شد که در این صورت تنها راه ، تعیض آدرس آی پی سرور مجازی خواهد بود . سرور مجازی ضد داس و دی داس یکی از امکانات فوق العاده دیتا سنتر IWeb کاندا است که با وجود داشتن قیمت بالا ، تنها راه حل قابل اطمینان برای مقابله با حملات DOS و DDOS به حساب می آید .

با خرید سرور مجازی کانادا از گروه کامپایلر ، از امکانات رایگان سرور مجازی مانند نصب و کانفیگ فایروال لینوکس و آنتی ویروس Clamav و نصب رایگان کنترل پنل دلخواه شما برخوردار خواهید شد . در ضمن دسترسی Vmware و کنسول در صورت تمایل شما به صورت رایگان به مشتریان محترم گروه کامپایلر ارائه خوهد شد که به شما قدرت تغییر سیستم عامل سرور مجازی و همچنین خاموش و روشن کردن سرور مجازی را خواهد داد .

با خرید سرور مجازی کانادا از گروه کامپایلر تیکت ها و ایمیل های شما در هر ساعت از شبانه روز ظرف مدت حد اکثر ۱ ساعت پاسخ داده خواهند شد . سرور مجازی کانادا به صورت مدیریت نشده فروخته میشود و هزینه مدیریت سرور بر اساس نرخ توافقی بین گروه کامپایلر و مشتریان اعلام خواهد شد .

گروه کامپایلر

اطلاعیه : به دلیل عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی و همچنین قوانین بین المللی در زمینه استفاده از سرور مجازی توسط مشتریان ، از تاریخ ۲۹ مرداد سال ۱۳۹۲ ارائه خدمات فروش و اجاره سرور مجازی برای همیشه متوقف شد

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *