فروش سرور مجازی آلمان

فروش سرور مجازی آلمان دیتاسنتر هتزنر

فروش سرور مجازی آلمان از دیتا سنتر هتزنر آغاز شد . سرور مجای آلمان فعلا در ۴ پلن و با حافظه ۵۱۲mb ، ۱۰۲۴mb ، ۲۰۴۸mb ، ۴۰۹۶mb فروخته میشود . سرور مجازی آلمان تا تاریخ ۳۰ آذر ماه با کنترل پنل دایرکت ادمین رایگان فروخته میشود و تا زمانی که سرویس شما فعال باشد ، لایسنس کنترل پنل وب هاستینگ دایرکت ادمین برای سرور مجازی شما همچنان رایگان خواهد بود .

فروش سرور مجازی آلمان از دیتاسنتر هتزنر

فروش سرور مجازی آلمان از دیتاسنتر هتزنر

برای مشاهده پلن های موجود سرور مجازی هتنر آلمان به لینک زیر مراجعه کنید :

فروش سرور مجازی هتزنر آلمان

لطفا قبل از خرید سرور مجازی ، قوانین خرید سرور مجازی را دقیق مطالعه کنید تا پس از خرید ، با مشکلی مواجه نشوید . در صورت نیاز شما ، دسترسی VMware یا KVM برای نصب مجدد سیستم عامل روی سرور مجازی و یا خاموش و روشن کردن سرور مجازی نیز بعد از خرید سروریس فعال میشود که یک امکان رایگان برای مشتریان سرور مجازی گروه کامپایلر است . در صورت تمایل شما ، کنترل پنل وب هاستینگ کلوکسو ، وب مین با ماژول Virtualmin ، کنترل پنل ISPConfig و سایر کنترل پنل های وب هاستینگ نیز به به صورت رایگان و به جای دایرکت ادمین روی سرور مجازی قابل نصب می باشد . اگر امنیت بالا هدف اصلی شماست از کنترل پنل وب مین + ماژول Virtualmin استفاده نمایید .

سرور مجازی هتزنر آلمان در حال حاضر با مجازی ساز KVM و VMware آماده فروش است و روی دو سرور اختصاصی با مشخصات cpu و پردازنده Intel® Core™ i7-3930K Hexacore incl. Hyper-Threading Technology و رم و حافظه ۶۴ گیگابایت از نوع DDR3 RAM آماده فروش به مشتریان عزیز می باشد .

سوالات یا سفارش سرور مجازی آلمان خود را از ۳ طریق سامانه مشتریان کامپایلر ، آدرس ایمیل [email protected] و یا پشتیبانی آنلاین با ما در میان بگذارید .

موفق باشید

گروه کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *