قطعی ۳ ساعته در سرور آلتوس هاست هلند

قطعی سرور مجازی آلتوس هاست با آی پی سوئد

متاسفانه فردا از ساعت ۱۰:۳۰ شب به وقت تهران سرور شماره ۲ آلتوس هاست هلند و با آی پی سوئد ۳ ساعت قطع میشه . دلیلش رو هم دیتاسنتر وجود روت نال و نیاز به برطرف کردنش اعلام کرده . دوستانی که به هر دلیل نمیتونن ۳ ساعت قطعی رو تحمل کنن و این موضوع براشون خیلی مهمه میتونن درخواست انتقال بدن . میتونیم با همون آی پی قبلی ، سرور مجازی روی سرور شماره ۲ رو با downtime کمتر از ۱۵ دقیقه منتقل کنیم به سرور دیگری رو آلتوس هاست .

قطعی سرور آلتوس هاست

قطعی سرور آلتوس هاست

مشکل فایروال سخت افزاری سرور هاست حرفه ای سافت لیر هم برطرف شد و دیگه آی پی بلاک نمیکنه . متاسفانه در چند روز گذشته آی پی های بازدید کنندگان زیادی توسط فایروال سخت افزاری سرور سافت لیر که جدیدا هم به لیست هاست حرفه ای ما اضافه شده بود بلاک شد که واقعا از دست ما خارج بود و در نهایت با پیگیری دوستان در بخش ساپورت مشکل بر طرف شد .

به زودی نمایندگی فروش هاست ۱۰۰% وارز سافت لیر به لیست خدمات وب هاستینگ گروه کامپایلر اضافه خواهد شد … حد اکثر تا هفته آینده که از طریق اخبار بخش فروش اطلاع رسانی خواهیم کرد .

سرور مجازی برای اکانتینگ و مسائل مربوط به اون فروخته نمیشه

دوستانی که مدام تماس میگیرید برای خرید سرور مجازی جهت راه اندازی اکانتیگ و بقیه ماجرا … بار ها گفتیم سرور برای ارائه سرویس های اینچنینی نمیفروشیم . دوستانی هم که اعلام نمیکنن و خودشون بدون اطلاع اکانتینگ و … راه اندازی میکنند روی سرور مجازی خریداری شده خیلی سریع ساسپند میشن و هیچ وجهی هم بهشون مسترد نمیشه . در هفته گذشته بیش از ۵ مورد مشابه داشتیم . پس لطف کنید و قبل از خرید سرور مجازی بخش قوانین فروش هاست و سرور مجازی رو دقیقا و کامل مطالعه کنید تا مشکلی پیش نیاد . در متن قوانین فروش صراحاتا اعلام شده که در صورت مشاهده این گونه فعالیت ها سرور مجازی قطع و وجهی هم مسترد نمیشه ولی باز هم در کمال تعجب هر هفته از این قبیل مشکلات در واحد وب هاستینگ پیش میاد!

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

گروه کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *