مجازی ساز زن Xen

      هیچ دیدگاهی برای مجازی ساز زن Xen ثبت نشده

مجازی ساز زن Xen و فرق سرور مجازی Xen زن با سایر سرور های مجازی

احتمالا در آفر ها و لیست قیمت های فروش سرور مجازی در اینترنت ، هر چند کم ولی با عبارت سرور مجازی Xen با تلفط زن مواجه شده اید . قیمت سرور مجازی ساخته شده توسط مجازی ساز زن Xen همیشه بالا تر از سرور های مجازی ساخته شده توسط سایر مجازی ساز ها است که در ادامه این مطلب ، به صورت خلاصه به تفاوت های مجازی ساز زن Xen و دلیل گران بودن سرور مجازی ساخته شده توسط این مجازی ساز می پردازیم .

مجازی ساز زن Xen

مجازی ساز زن Xen

در سیستم مجازی سازی توسط مجازی ساز زن Xen ، کلیه منابع کاملا اختصاصی هستند و بر خلاف مجازی ساز هایی مانند OpenVZ اگر ۲۵۶ مگابایت رم به سرور مجازی اختصاص دهید ، دقیقا ۲۵۶ مگابایت حافظه به سرور مجازی ساخته شده توسط مجازی ساز زن Xen اختصاص داده میشود . در OpenVZ اگر ۲۵۶ مگابایت حافظه به سرور مجازی اختصاص دهید ، تنها ۲۳۲ مگابایت رم حقیقی به سرور مجازی ساخته شده اختصاص داده خواهد شد و از این میان چیزی در حدود ۱۴ مگابایت برای فراخوانی Malloc یا dynamic memory allocation اختصاص داده میشود .

با استفاده از سیستم مجازی ساز زن Xen قادر به ساخت سرور مجازی با هسته و کرنل اختصاصی خواهید بود . زن به شما Java performance بالا تری میدهد و علاوه بر اختصاصی بودن حافظه و رم ، دسترسی مستقیم به ماژول های کرنل خواهید داشت . از این جهت سرور مجازی Xen بیشترین شباهت ها را با یک سرور اختصاصی دارد .

در مجموع سرور مجازی زن Xen پایدار تر و قابل اعتماد تر است و در صورت نیاز قابلیت کانفیگ بسیار حرفه ای و برای هر مقصودی در مجازی ساز زن Xen برای شما وجود خواهد داشت . قیمت سرور مجازی Xen بسیار بالا تر از سایر سرور های مجازی است ولی در صورت نیاز به داشتن یک سرور مجزای قدرتمند ، استفاده از آن یک امر اجتناب ناپذیر است .

موفق باشید

گروه کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *