نصب کنترل پنل بر روی سرور مجازی

یکی از اصلی ترین دغدغه های خریداران سرویس سرور مجازی و سرور اختصاصی ، مشکل مدیریت سرور و مخصوصا نصبر کنترل پنل وب هاستینگ بر روی سرور مجازی و سرور اختصاصی است که توسط بسیاری از فروشندگان سرور مجازی ، به صورت رایگان صورت نمیپذیرد و فقط در صورت پرداخت هزینه جدا گانه اقدام به نصب آن بر روی سرور مجازی فروخته شده می نمایند . و یا فقط نصب یک کنترل پنل وب هاستینگ مورد علاقه خود سرویس دهنده سرور مجازی ، بر روی سرور رایگان است و در صورت تمایل خریدار سرور مجازی به یک کنترل پنل دیگر ، برای تغییر آن هزینه اضافه از خریدار دریاف میگردد .

آموزش نصب کنترل پنل بر روی سرور مجازی

نصب کنترل پنل وب هاستینگ بر روی سرور مجازی

گروه کامپایلر با افتخار اعلام می نماید نصب تمامی کنترل پنل های وب هاستینگ و مدیریت هاست بر روی سرور مجازی در هنگام خرید سرور ، رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای برای نصب کنترل پنل بر روی سرور مجازی لینوکس از خریدار گرفته نمیشود . خریدارانی که قصد کنترل بیشتری بر روی سرور خود دارند میتوانند درخواست سرویس کنسول و دسترسی VMware خود را به پشتیبانی سرور های ما اعلام کنند تا این دسترسی برای نصب نا محدود سیستم عامل و کنترل پنل بر روی سرویس سرور مجازی آن ها فعال شود .

توجه داشته باشید که لایسنس کنترل پنل وب هاستینگ مورد نظر شما ، باید توسط خودتان خریداری شود و هزینه لایسنس کنترل پنل به عهده خریداران محترم است . میتوانید لایسنس کنترل پنل مورد نظر خود مانند لایسنس دایرکت ادمین ، پلسک ، سی پنل و … را از بخش فروش لایسنس وب سایت کامپایلر خریداری کنید و یا از کنترل پنل های رایگان و متن باز مخصوص وب هاستینگ مانند کلوکسو ، ISPConfig ، وب مین و Virtualmin و سایر کنترل پنل های رایگان وب هاستینگ لینوکس استفاده نمایید .

موفق باشید

گروه کامپایلر

 

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *