نصب کنترل پنل بر روی سرور مجازی

یکی از اصلی ترین دغدغه های خریداران سرویس سرور مجازی و سرور اختصاصی ، مشکل مدیریت سرور و مخصوصا نصبر کنترل پنل وب هاستینگ بر روی سرور مجازی و سرور اختصاصی است که توسط بسیاری از فروشندگان سرور مجازی ، به صورت رایگان صورت نمیپذیرد و فقط در صورت پرداخت هزینه جدا گانه اقدام به نصب آن بر روی سرور مجازی فروخته شده می نمایند . و یا فقط نصب یک کنترل پنل وب هاستینگ مورد علاقه خود سرویس دهنده سرور مجازی ، بر روی سرور رایگان است و در صورت تمایل خریدار سرور مجازی به یک کنترل پنل دیگر ، برای تغییر آن هزینه اضافه از خریدار دریاف میگردد .

نصب کنترل پنل وب هاستینگ بر روی سرور مجازی

گروه کامپایلر با افتخار اعلام می نماید نصب تمامی کنترل پنل های وب هاستینگ و مدیریت هاست بر روی سرور مجازی در هنگام خرید سرور ، رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای برای نصب کنترل پنل بر روی سرور مجازی لینوکس از خریدار گرفته نمیشود . خریدارانی که قصد کنترل بیشتری بر روی سرور خود دارند میتوانند درخواست سرویس کنسول و دسترسی VMware خود را به پشتیبانی سرور های ما اعلام کنند تا این دسترسی برای نصب نا محدود سیستم عامل و کنترل پنل بر روی سرویس سرور مجازی آن ها فعال شود .

توجه داشته باشید که لایسنس کنترل پنل وب هاستینگ مورد نظر شما ، باید توسط خودتان خریداری شود و هزینه لایسنس کنترل پنل به عهده خریداران محترم است . میتوانید لایسنس کنترل پنل مورد نظر خود مانند لایسنس دایرکت ادمین ، پلسک ، سی پنل و … را از بخش فروش لایسنس وب سایت کامپایلر خریداری کنید و یا از کنترل پنل های رایگان و متن باز مخصوص وب هاستینگ مانند کلوکسو ، ISPConfig ، وب مین و Virtualmin و سایر کنترل پنل های رایگان وب هاستینگ لینوکس استفاده نمایید .

موفق باشید

گروه کامپایلر

 

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *