هاست اسپانسری رایگان

      هیچ دیدگاهی برای هاست اسپانسری رایگان ثبت نشده

همانطور که مستحضر هستید، از سال ۹۲ فروش هر گونه هاست و سرور و همچنین ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت  در کامپایلر متوقف شده است و تنها سرویس ارائه شده در این وب سایت، خدمات حرفه ای کانفیگ سرور است. از این لحظه خدمات استثنایی ارائه هاست اسپانسری رایگان به وب سایت هایی که حائز شرایطی خاص هستند ارائه خواهد شد. توجه داشته باشید که هاست رایگان فقط به وب سایت های قانونی با بازدید بالای ۳۰ هزار آی پی در روز و با شرایطی خاص ارائه خواهد شد.

هاست اسپانسری رایگان

در صورت پذیرفته شدن وب سایت شما برای ارائه خدمات هاست رایگان و اسپانسری، موظف هستید ۲ بنر  تبلیغاتی لینک دار (یا ۲ بک لینک) به آدرس وب سایت هایی که ما مشخص میکنیم در سایت استفاده کننده از خدمات هاست رایگان اسپانسری قرار دهید . محل قرار گرفتن بنر ها قطعا در بهترین نقطه (معمولا هدر) سایت و به انتخاب ما خواهد بود. بنر یا لینک باید در تمامی صفحات وب سایت نمایش داده شود و هیچ صفحه ای از این قانون مستثنی نیست. در صورت حذف لینک یا بنر بدون اطلاع ما و پس از دریافت هاست رایگان اسپانسری، سرویس شما بدون اطلاع قبلی ساسپند خواهد شد.

هاست اسپانسری رایگان - هاست رایگان کامپایلر

هاست اسپانسری رایگان – هاست رایگان کامپایلر

شرایط استفاده از هاست رایگان اسپانسری

  • وب سایت درخواست کننده باید ۱۰۰٪ قانونی بوده و در سایت ساماندهی ثبت شده باشد، در غیر این صورت کامپایلر اسپانسر شما نخواهد بود. هیچ گونه سایت فیلم و سریال و فروش سرویس های غیر قانونی دور زدن مخابرات و … جهت ارائه هاست رایگان و هاست اسپانسری پذیرفته نخواهد شد.
  • بازدید وب سایت درخواست دهنده جهت استفاده از هاست اسپانسری رایگان باید حد اقل ۵ هزار آی پی واقعی در روز باشد. در غیر این صورت درخواست شما پذیرفته نخواهد شد. لطفا از ارائه آمار و ارقام غیر واقعی برای سوء استفاده از این سرویس هاست رایگان خود داری کنید و در غیر این صورت عواقب بعدی به عهده شماست.
  • وب سایت هایی که در گوگل بلک لیست شده اند یا به هر دلیلی گوگل پنالتی مشمول آن ها شده است پذیرفته نخواهند شد، فقط در صورتی درخواست استفاده از هاست اسپانسری رایگان کامپایلر را ارسال کنید که از روش های غیر معمول برای سئو سازی استفاده نکرده اید. خرید بک لینک و … بخشی از این روش ها هستند.
  • تنها بازدید واقعی از گوگل مورد توجه ماست، اگر سورس بازدید سایت شما از تبلیغات پاپ آپ است، درخواستتان مورد موافقت قرار نخواهد گرفت. هاست اسپانسری رایگان فقط به وب سایت هایی با ترافیک واقعی از موتور های جستجو (یا به صورت دایرکت توسط یوزر) تعلق خواهد گرفت.

کنترل پنل ارائه شده برای هاست اسپانسری رایگان کامپایلر دایرکت ادمین و نوع وب سرور نیز NGINX است. در صورت تمایل به استفاده از هاست رایگان اسپانسری گروه کامپایلر، درخواست خود را تیکت کنید.

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *