هاست با وب سرور آپاچی

      هیچ دیدگاهی برای هاست با وب سرور آپاچی ثبت نشده

امروز قصد داریم راجع به وب سرور آپاچی و استفاده از این وب سرور در میزبانی وب و هاست اشتراکی مطلبی رو بنویسیم . وب سرور آپاچی بر خلاف تصور خیلی از وب مستران عزیز اونقدر قدرتمند هست که تقریبا هر نوع وب سایت و ترافیکی رو تحمل کنه . آپاچی سریع ترین وب سرور نیست و در واقع هدف از تولید و ساخت این وب سرور هم رسیدن به رتبه سریع ترین وب سرور نبوده است . وب سرور آپاچی از قالیت کانفیگ بسیار بالایی برخوردار است و در صورت اعمال تنظیمات صحیح میتوان شاهید سرعت و کیفیت بسیار عالی آن در هاست اشتراکی بود .

هاست اشتراکی با وب سرور آپاچی

هاست اشتراکی با وب سرور آپاچی

کانفیگ آپاچی در هاست اشتراکی

بهترین کانفیگ ممکن برای هاست اشتراکی که از وب سرور آپاچی استفاده میکند استفاده از هنلدر php Fast Cgi + یک آپکد کش و سایر تنظیمات مربوطه است . در بعضی از موارد میتوان از وب سرور Nginx در کنار آپاچی و به عنوان یک Reverse Proxy استفاده کرد که سرعت آپاچی را دو چندان کرده و به سرعتی نزدیک به وب سرور لایت اسپید یا ان جین ایکس خوهد رسید . یکی از نقاط ضعف وب سرور آپاچی حساسین بالای آن به حملات Ddos است . بنا بر این در صورتی که قصد استفاده از آپاچی در میزبانی وب اشتراکی و هاستینگ خود را دارید ، حتما از یک فایروال با کانفیگ مناسب استفاده کنید . بیشترین و بهترین بازدهی ممکن وب سرور آپاچی برای استفاده در هاست و میزبانی وب اشتراکی بر روی لینوکس توزیع Cloudlinux نمود پیدا میکند . با استفاده از کلاود لینوکس و وب سرور آپاچی قادر به ارائه یک سرویس بسیار با کیفیت به مشتریان هاستینگ خود هستید .

وب سرور آپاچی اگر بد یا ضعیف بود ، هاستینگ های معروف دنیا مانند Greengeeks و … سرویس های هاست اشتراکی حرفه ای خود را با این وب سرور قدرتمند و رایگان راه اندازی نمیکردند . آپاچی شاید بد ترین انتخاب برای آن دسته از افرادی است که دانش کانفیگ سرور و وب سرور را نداشته و از تنظیمات دیفالت و پیش فرض سرور و کنترل پنل استفاده میکنند . این یکی از دلایلی است که عده ای لایت اسپید را قوی و آپاچی را ضعیت توصیف میکنند . کار با لایت اسپید نیاز به دانش و تجربه خیلی بالا نداشته و همه چیز برای  شما از پیش مهیا شده است . در صورتی که نیاز به کانفیگ حرفه ای آپاچی دارید میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید .

گروه وب هاستینگ کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *