هاست با وب سرور آپاچی

      هیچ دیدگاهی برای هاست با وب سرور آپاچی ثبت نشده

امروز قصد داریم راجع به وب سرور آپاچی و استفاده از این وب سرور در میزبانی وب و هاست اشتراکی مطلبی رو بنویسیم . وب سرور آپاچی بر خلاف تصور خیلی از وب مستران عزیز اونقدر قدرتمند هست که تقریبا هر نوع وب سایت و ترافیکی رو تحمل کنه . آپاچی سریع ترین وب سرور نیست و در واقع هدف از تولید و ساخت این وب سرور هم رسیدن به رتبه سریع ترین وب سرور نبوده است . وب سرور آپاچی از قالیت کانفیگ بسیار بالایی برخوردار است و در صورت اعمال تنظیمات صحیح میتوان شاهید سرعت و کیفیت بسیار عالی آن در هاست اشتراکی بود .

هاست اشتراکی با وب سرور آپاچی

کانفیگ آپاچی در هاست اشتراکی

بهترین کانفیگ ممکن برای هاست اشتراکی که از وب سرور آپاچی استفاده میکند استفاده از هنلدر php Fast Cgi + یک آپکد کش و سایر تنظیمات مربوطه است . در بعضی از موارد میتوان از وب سرور Nginx در کنار آپاچی و به عنوان یک Reverse Proxy استفاده کرد که سرعت آپاچی را دو چندان کرده و به سرعتی نزدیک به وب سرور لایت اسپید یا ان جین ایکس خوهد رسید . یکی از نقاط ضعف وب سرور آپاچی حساسین بالای آن به حملات Ddos است . بنا بر این در صورتی که قصد استفاده از آپاچی در میزبانی وب اشتراکی و هاستینگ خود را دارید ، حتما از یک فایروال با کانفیگ مناسب استفاده کنید . بیشترین و بهترین بازدهی ممکن وب سرور آپاچی برای استفاده در هاست و میزبانی وب اشتراکی بر روی لینوکس توزیع Cloudlinux نمود پیدا میکند . با استفاده از کلاود لینوکس و وب سرور آپاچی قادر به ارائه یک سرویس بسیار با کیفیت به مشتریان هاستینگ خود هستید .

وب سرور آپاچی اگر بد یا ضعیف بود ، هاستینگ های معروف دنیا مانند Greengeeks و … سرویس های هاست اشتراکی حرفه ای خود را با این وب سرور قدرتمند و رایگان راه اندازی نمیکردند . آپاچی شاید بد ترین انتخاب برای آن دسته از افرادی است که دانش کانفیگ سرور و وب سرور را نداشته و از تنظیمات دیفالت و پیش فرض سرور و کنترل پنل استفاده میکنند . این یکی از دلایلی است که عده ای لایت اسپید را قوی و آپاچی را ضعیت توصیف میکنند . کار با لایت اسپید نیاز به دانش و تجربه خیلی بالا نداشته و همه چیز برای  شما از پیش مهیا شده است . در صورتی که نیاز به کانفیگ حرفه ای آپاچی دارید میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید .

گروه وب هاستینگ کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *