هاست دی ال هک شد HostDL

هاست دی ال توسط یک هکر به نام Sourena هک شد

در اتفاقی بی سابقه هاست و میزبانی وب مشهور و معروف هاست دی ال HostDL توسط یک هکر با نام مستعار Sourena هک شد . این هکر یا گروه هکر معروف سابقا نیز اقدام به هک و نفوذ به تعدادی از سایت های پر ترافیک و پر بازدید ایرانی کرده بود . این تصویر از Zone-H گرفته شده است که هکر هاست دی ال پس از هک کردن سایت هاست دی ال اقدام به ثبت آن در این وب سایت بین المللی نموده است . برای مشاهده لینک اصلی اینجا کلیک کنید .

هک شدن هاست دی ال توسط یک هکر معروف به نام سورنا سبب ترس شدید اهالی وب هاستینگ ایران شد

هک شدن هاست دی ال توسط یک هکر معروف به نام سورنا سبب ترس شدید اهالی وب هاستینگ ایران شد

هاست دی ال بزرگ ترین و امن ترین ارائه کننده هاست و میزبانی وب حد اقل در طی ۳ سال گذشته در ایران بوده است و شهرت  زیادی در میزبانی وب سایت های بسیار بزرگ و پر ترافیک ایرانی کسب کرده است . هنوز هیچ اطلاعیه ای از سمت مدیران هاست دی ال و اخبار مربوط به دلیل هک شدن هاست دی ال ارائه نشده است ولی احتمال نفوذ پذیر بودن سیستم مدیریت محتوا و مدیریت هاستینگ آدونیس و استفاده هکر هاست دی ال از باگ های آن از همه بیشتر است .  باید منتظر واکنش و اعلام رسمی دلایل هک شدن توسط هاست دی ال بود .

استفاده  از آنتی ویروس های به روز و فایروال های سخت افزاری سیسکو با قابلیت شناختن انواع شل ها و بد افزار ها ، به روز نگه داشتن سیستم مدیریت محتوا و سیستم عامل سرور ، نصب آخرین پچ های امنیتی و … میتوانید تا حدودی از بروز مشکلات اینچنینی بکاهد . گفتنی است ، این اتفاق و هک شدن هاست دی ال به عنوان بزرگ ترین وب هاستینگ ایرانی ترس زیادی را در بین اهالی وب هاستینگ ایران و شرکت های معروف میزبانی وب ایجاد کرده است .

گروه خبری کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *