هاست رایگان

      هیچ دیدگاهی برای هاست رایگان ثبت نشده

در راستای ارائه خدمات رایگان به وب مسترانی ایرانی و پس از اجرای طرح سئو رایگان و سرور مجازی رایگان گروه کامپایلر ، تصمیم به ارائه هاست رایگان و میزبانی وب رایگان وب سایت های ایرانی با بازدید و ترافیک بالا و رتبه الکسای حد اقل ۲۵ هزار جهان و ۵۰۰ ایران گرفته شد . خدمات هاست رایگان ارائه شده توسط کامپایلر تا زمانی که رتبه الکسای وب سایت هاست شده در این رنج باقی بماند ادامه خواهد داشت . پهنای باند هاست ، تعداد دامنه قابل اضافه شدن به کنترل پنل ، نوع کنترل پنل وب هاستینگ ، فضای دیسک و سایر مشخصات هاست رایگان بر اساس نیاز های وب سایت شما و به صورت توافقی ارائه خواهد شد .

هاست رایگان

هاست رایگان و میزبانی وب مجانی

شرایط استفاده از میزبانی وب و هاست رایگان

ارائه هاست رایگان گروه کامپایلر ، مشروط به قرار دادن بک بنر بزرگ تبلیغاتی در هدر سایت های میزبانی شده توسط هاست رایگان گروه کامپایلر است . در صورت برداشته شدن بنر تبلیغاتی از روی وب سایت های میزبانی شده توسط سرویس هاست رایگان و بدون اطلاع قبلی ، هاست رایگان ارائه شده به وب سایت شما بدون اطلاع قبلی و در جا قطع و ساسپند خواهد شد . رعایت کلیه قوانین وب هاستینگ گروه کامپایلر برای استفاده از سرویس هاست رایگان الزامیست و در صورت تخطی از قوانین وب هاستینگ گروه کامپایلر ، هاست رایگان شما بدون اطلاع قبلی ساسپند خواهد شد .

ارسال ایمیل های انبوه و تبلیغاتی ، اسکن و فعالیت های مخرب و نفوذ ، محتوای غیر اخلاقی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ، دریافت ایمیل Abuse از دیتاسنتر ، اسکریپت های غیر مجاز و … بخشی از فعالیت های ممنوع در وب هاستینگ کامپایلر است . بنا بر این قبل از ارائه درخواست استفاده از هاست رایگان ، از قوانین وب هاستینگ ما مطلع شوید . هاست رایگان گره کامپایلر از پشتیبانی طلایی برخوردار نیست و خدمات پشتیبانی طلایی و خدماتی که مربوط به مسائل کیفی هاست و میزبانی وب نیست ، با دریافت هزینه توافقی انجام خواهد شد .

در صورتی که وب سایت های شما حائز شرایط استفاده از هاست رایگان گروه کامپایلر است ، می توانید درخواست استفاده از خدمات هاست رایگان خود را به آدرس ایمیل ما ارسال کنید : [email protected]

موفق باشید

گروه کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *