هاست وارز

      هیچ دیدگاهی برای هاست وارز ثبت نشده

هاست وارز و میزبانی اسکریپت های نال شده

هاست وارز یا میزبانی وب وارز اصلاحی است که در مورد هاستینگ هایی که مشکلی با نال بودن یا بدون لایسنس بودن هیچ اسکریپتی ندارند و به دلیل نال بودن اسکریپت یک وب سایت ، سرویس هاست را ساسپند نمیکنند . تعداد ارائه کنندگان هاست وارز رسمی و معتبر در حال حاضر زیاد نیست و تقریبا معروف ترین های هاست وارز و میزبانی وب وارز در کشور هلند قرار دارند .

میزبانی وب و هاست وارز

میزبانی وب و هاست وارز

کشور های آمریکا و کانادا هاست وارز ارائه نمیکنند و در مورد لاسینس دار بودن اسکریپت ها و CMS های میزبانی شده بر روی سرور های خود بسیار حساس هستند و در صورت مشاهده سریعا سرویس شما را ساسپند میکنند . هاست های اروپایی معمولا به لایسنس دار بودن یا نبودن وب سایت ها و CMS ها کاری ندارند ولی در صورت شکایت شرکت تولید کننده اسکریپت ، پس از اخطار وب سایت و هاست شما را ساسپند خواهند کرد که به ندرت این اتفاق می افتد . در واقع بیشتر این اتفاق برای وب سایت های خیلی بزرگ و با ترافیک بالا می افتد و شرکت سازنده اسکریپت به هاست اروپایی اخطار میدهد تا هر چه سریعتر سایت بدون لایسنس را دان کند .

هاستینگ وارز

هاستینگ وارز

تنها کشور هلند است که رسما هاست وارز ارائه میکند و در صورت ریپورت و شکایت نیز کاری به هاست شما نداشته و سرویس شما را قطع نمیکند . شکایت و ریپورت ابیوز عموما از سمت شرکت های آمریکایی تولید کننده اسکریپت و سیست مدیریت محتوا ارسال میشود که تنها راه آن استفاده از هاست وارز ایرانی یا هاست وارز اروپایی است و در غیر این صورت اطلاعات و وب سایت شما امنیت نخواهند داشت .

گروه کامپایلر در حال حاضر هاست وارز آلتوس با ۳ موقعیت جغرابیایی سوئد ، هلند و هلند به هموطنان عزیز ارائه میکند . هاست حرفه ای آلتوس ارائه شده توسط گروه کامپایلر ۱۰۰% وارز است و هیچ مشکلی حتی در صورت ریپورت برای شما به وجود نخواهد آمد . با خرید هاست وارز گروه کامپایر ، به راحتی قادر به میزبانی اسکریپت های نال شده مانند ویبولتین ، WHMCS ، دیتالایت انجین و سایر اسکریپت های نال شده خواهید بود .

برای خرید هاست وارز از گروه کامپایلر روی لینک زیر کلیک کنید :

فروش هاست وارز حرفه ای

موفق باشید

گروه کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *