هاست و میزبانی وب سایت های بزرگ

هاست و میزبانی وب سایت های بزرگ و پر بازدید

یکی از مشکلات وب مستران و صاحبان وب سایت های بزرگ در ایران مشکل بزرگ شدن روزانه و ماهانه دیتابیس وب سایت ، افزایش بازدید کنندگان سایت و در نتیجه مصرف بیشتر حافظه و پردازنده سرور و فشار به سرور اصلی در سرویس های میزبانی وب و هاست معمولی ارائه شده توسط فروشندگان هاست است . 

هاست و میزبانی سایت های پر بازدید و بزرگ

هاست و میزبانی سایت های پر بازدید و بزرگ

با جستجوی کوتاهی در اینترنت آفر های متعدد و زیادی در خصوص فروش هاست پر بازدید پیدا میشود که معمولا سقف مشخص و محدودی برای مصرف منابع سرور و هاست قائلند . دوستان زیادی همه روزه با ما تماس میگیرند و در مورد حقیقی بودن یا نبود آفر های هاست پربازدید ما سوال میکنند . بعد از صحبت با این عزیزان مشخص میشود که بار ها و بار ها در جستجوی یافتن یک هاست پر بازدید واقعی اقدام به تغییر شرکت و فروشنده میزبانی خود کرده ایند که در هر بار و پس از گذشت مدت کوتاهی هاستینگ مذکور به دلیل مصرف بیش از حد منابع و فشار به سرور اقدام به ساسپند کردن هاست آن ها نموده است که این موضوع سبب ایجاد نوعی بی اعتمادی و شک و تردید در خرید مجدد هاست در این دسته از عزیزان شده است .

این موضوع به خصوص در خریداران هاست وردپرس بسیار شایع است . سیستم مدیریت محتوای وردپرس علاوه بر داشنت مزیت های بیشمار مانند سئو وردپرس از مشکلاتی مانند مصرف بالای منابع سرور و فشار به سرور در هاست اشتراکی برخوردار است . با خرید یک پلان هاست پربازدید از گروه کامپایلر مشکلات ناشی از مصرف بالای منابع سیستم و ساسپند شدن سایت خود  را یک بار برای همیشه به فراموشی بسپرید و با خیالی آسوده به بهبود وضعیت سایت خود و کسب درآمد بیشتر از اینترنت بپردازید . تخصص ما هاست و میزبانی وب سایت های پر بازدید و بزرگ است و گروه کامپایلر هیچ وقت وب سایتی را به دلیل مصرف بالا و فشار به سرور ساسپند و مسدود نخواهد کرد . هزینه هاست پر بازدید گروه کامپایلر بر اساس میزان فشار سایت شما به سرور محاسبه و اخذ میگردد و هیچ پلان ثابتی برای هاست پربازدید ما وجود ندارد .

در صورت تمایل به خرید میزبانی وب حرفه ای پر بازدید همین حالا با شماره تلفن های ما تماس بگیرید

کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *