هاست پر سرعت و تاثیر آن بر سئو

در مباحث گذشته آموزش سئو به اهمیت سرعت سایت در بهبود سئو و بهینه شدن سایت در گوگل اشاره کردیم . در این قسمت میخواهیم به صورت تخصصی به این موضوع پرداخته و اهمیت سرعت سایت و تاثیر آن بر سئو و بهینه سازی سایت در گوگل را بررسی میکنیم . هاست پر سرعت اولین نیاز یک وب سایت برای سئو شدن است .

سرعت هاست و سرو و تاثیر آن بر سئو

سرعت هاست و سرو و تاثیر آن بر سئو

اسپایدر های گوگل و سایر موتور های جستجو یک بازه زمانی مشخصی را برای اصطلاحا Crawl کردن یا خزیدن در میان صفحات سایت شما در نظر میگیرند . این زمان بسیار کمتر از آن چیزی است که شما تصور میکنید . سرعت اینترنت در خارج از کشور را اگر در نظر بگیریم متوجه میشویم که این زمان احتمالا بسیار کوتاه خواهد بود . اگر در این مدت زمان کوتاه اسپایدر های گوگل نتوانند به خواسته خود که همانا خزیدن در وب سایت و ثبت اطلاعات آن در دیتابیس های گوگل است برسند سایت شما را ترک میکنند بدون آنکه چیزی از سایت شما ایندکس شده باشد .

اگر این موضوع اتفاقی بوده و سرعت سایت شما به صورت میانگین قابل قبول باشد ، این اشتباه توسط گوگل بخشیده خواهد شد ولی در صورت تداوم این کندی وب سایت شما از نظر گوگل جایگاه خود را از دست داده و این اتفاق برابر است با نابودی سئو سایت شما در گوگل . وب سایت هایی که همیشه سریع لود میشوند با گذشت چندین ماه از فعالیتشان همواره میزبان اسپایدر ها و روبات های گوگل هستند و در هر لحظه یک یا چند اسپایدر گوگل در این وب سایت ها مشاهده میشود . علاوه بر محتوای سئو و غنی فاکتور دیگر گوگل برای این بازرسی های روزانه و لحظه ای سرعت لود شدن آن وب سایت است که در ذهن گوگل و اسپایدر های آن از قدیم باقی مانده است . این موضوع اهمیت انتخاب یک هاست سریع و قدرتمند را برای وب سایت شما مشخص میکند . فراموش نکنید که کلنگ موفقیت در سئو و جذب ترافیک از همان روز نخست و آغازین فعالیت یک سایت میخورد و اگر آجر های نخستین وب سایت را غلط و کج قرار دهید ، وب سایت شما هرگز در سئو موفقیتی کسب نخواهد کرد .

هاست پر سرعت کامپایلر

سرعت یک هاست و سرویس میزبانی وب به مسائل زیادی مربوط است که از حوصله این مطلب خارج است ولی اگر فقط بخواهیم به بعضی از مهم ترین آن ها اشاره کنیم میتوانیم از سخت افزار سرور ، پورت و کیفیت شبکه و پینگ خوب ، عدم اورسل و میزبانی سایت های بسیار در یک سرور ، کانفیگ صحیح وب سرور و پایگاه داده ، کانفیگ صحیح فایروال و مدیریت قوی با دانش بالا نام برد . سروری که همیشه لود بالایی دارد و همواره زیر فشار است بد ترین انتخاب ممکن است . امیدواریم روزی سطح فرهنگ هاستینگ و میزبانی وب در میان وب مستران ایرانی به حدی برسد که به جای خرید هاست ارزان به دنبال کیفیت بالا باشند .

برای خرید هاست حرفه ای لینوکس از گروه کامپایلر و پیشرفت در سئو سایت میتوانید همین حالا با واحد فروش تماس بگیرید . هاست پر سرعت  لینوکس اشتراکی کامپایلر امن ترین و سریع ترین میزبان برای وب سایت های شماست . با خرید هاست از ما میتوانید از خدمات سئو رایگان گروه بهینه سازی ما استفاده نمایید .

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *