هدر دادن وقت در سئو و بهینه سازی سایت

پنج کار اشتباه و غیر اصولی که منجر به هدر دادن وقت شما در بهینه سازی و سئو سایت میگردد

به عنوان دارنده یک وب سایت یا یک سئو کار و متخصص بهینه سازی وب سایت در موتور های جستجو گر و بالاخص موتور جستجوی گوگل ، وقت شما همواره محدود است . بنا بر این باید نهایت دقت در انتخاب راه های سئو و بهینه سازی وب ساید انجام پذیرد تا در وقت با ارزش شما جهت بهینه سازی و سئو صرفه جویی شود و بهترین نتیجه را از سئو سازی و بهینه کردن سایت خود بگیرید .

اشتباهات سئو و بهینه سازی سایت

اشتباهات سئو و بهینه سازی سایت

چک کردن روزانه ترافیک و بازدید سایت

چک کردن روزانه ترافیک سایت چیزی جز گرفتن وقت شما به همراه نخواهد داشت . به جای آنالیز لحظه ای ترافیک وب سایت خود میتوانید با انجام کار های مفید تر و قرار دادن مطالب ناب و جدید وضعیت سایت خود را از نظر سئو در گوگل و سایر موتور های جستجو بهبود بخشید . فراموش نکنید که زمان شما محدود است . فعالیت های بی ارزش و زمان گیر را فراموش کرده و فقط روی سئو و بهینه کردن سایت خود در گوگل و جذب ورودی بیشتر از موتور های جستجو تمرکز نمایید .

خریدن پکیج های بک لینک

احمقانه ترین کاری که یک وبمستر میتواند انجام دهد خرید بک لینک از فروشندگان آن است . الگوریتم گوگل هر روز در حال تغییر و پیشرفت است و لینک های فروشی و کلیشه ای را به سادگی از بک لینک های حقیقی جدا کرده و هر ۲ سایت بک لینک گیرنده و بک لینک دهنده را اسپم میکند . به جای صرف وقت و هزینه برای خرید بک لینک ، با گذاشتن مطالب مفید و جدید میتوانید لینک هایی به صورت واقعی و با کیفیت در اینترنت به نام سایت خود ایجاد کنید . ارزش بک لینک های حاصل از مطالب مفید شما از نظر سئو بسیار بالا تر از بک لیک های خریداری شده است .

 اضافه کردن مقالات در وب دایرکتوری ها

زمان زیادی از صحبت در مورد تاثیر وب دایرکتوری ها بر سئو و بهینه سازی وب سایت نگذشته است . با گذشت زمان و تغییرات زیادی که در الگوریتم گوگل به وجود آمده است این موضوع اثر خود را از دست داده و به مرور به یک فاکتور منفی در سئو تبدیل شده است . در الگوریتم پاندا این موضوع به اوج خود رسید و بسیاری از دایرکتوری های وب در لیست سیاه گوگل قرار گرفتند . بنا بر این از صرف وقت برای قرار دادن مقالات و ثبت وب سایت های در حال سئو در دایرکتوری ها خود داری کنید و وقت خود را در جهت بهینه سازی اسکریپت و تولید مطالب مفید صرف کنید .

آنالیز کردن کلمات کلیدی و صرف وقت بر روی متا تگ Keywords

همانگونه که بار ها در مطالب قبل به آن شاره کردیم ، متا تگ کلمات کلیدی دیگر تاثیری در سئو به خصوص در موتور جستجوی گوگل نخواهد داشت . در الگوریتم های قدیمی گوگل کلمات کلیدی از جایگاه ویژه ای برخوردار بود و وب مستران و سئو کار ها وقت زیادی را جهت بررسی و آنالیز کلمات کلیدی و چگالی keywords ها میکردند . این موضوع به حدی اهمیت داشت که برای قرار دادن هر مقاله ساعت ها وقت جهت آنالیز کلمات کلیدی صرف میشد . صرف وقت برای آنالیز کلمات کلیدی جهت بهبود سئو در حال حاضر فقط وقت تلف کردن است و پرداختن بیش از حد به این مقوله علاوه بر نداشنت سود نوعی امتیاز منفی در سئو به حساب می آید .

چک کردن روزانه رنک و رتبه سایت در گوگل

یکی از کار های بیهوده ای که وب مستران برای بهبود سئو و بهینه کردن سایت خود انجام میدهند چک کردن روزانه و به دفعات وضعیت پیج رنک گوگل است . هر چند ارتباط مستقیمی بین رتبه و رنک گوگل یک وب سایت با وضعیت ورودی گوگل و سئوی سایت وجود دارد ولی این موضوع لزوما به معنای عدم وجود ورودی گوگل از طریق موتور های جستجو برای سایت های بدون رتبه نیست . بهتر است به جای پرداختن به این گونه موضوعات بی ارزش و نمایش رتبه و رنک گوگل سایت خود در قسمت های متخلف سایت به آموزش و پیاده سازی تکنیک های سئو بپردازید که در حال حاضر و در الگوریتم فعلی گوگل موثر و کاربردی هستند و از این طریق به افزایش ترافیک و بازدید وب سایت خود بپردازید .

موارد فوق به همراه کلیه فعالیت هایی که منجر به جذب ترافیک غیر واقعی و موقتی به وب سایت شما میگردند چیزی جز صرف بیهوده وقت و انرژی و در نهایت شکست در سئو نخواهد بود . خدمات سئو رایگان گروه وب هاستینگ کامپایلر همچنان برای مشتریان هاست حرفه ای و هاست پر بازدید ما برقرار است . در صورتی که مشتری هاست و میزبانی وب ما هستید میتوانید درخواست سئو رایگان خود را برای ما به آدرس [email protected] ایمیل کنید . خدمات رایگان سئو محدود به سئو وردپرس ، سئو جوملا ، سئو ویبولتین می باشد و سایر سیستم های مدیریت محتوا از خدمات سئو رایگان برخوردار نخواهند بود . برای اطلاع از هزینه سئو سازی سایت با آدرس ایمیل ما در تماس باشید .

موفق باشید

گروه وب هاستینگ کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *