ویبولتین ۵ و پایان کار وی بی سئو VBSeo

به نظر میرسد با ورود ویبولتین ۵ امکانات جدید و حرفه ای سئو به بازار انجمن ساز های غیر رایگان از یک طرف و تاخییر وی بی سئو  VBSeo به عنوان بزرگ ترین افزونه و پلاگین بهینه ساز سئو ویبولتین در ارائه نسخه سازگار با ویبولتین ۵ از طرف دیگر دست به دست هم داده تا وی بی سئو رو به سراشیبی و سقوط پیش برود .

این موضوع سبب بحث های زیادی در این زمینه و حتی در انجمن رسمی وی بی سئو شده است که در لینک های زیر میتوانید برخی از آن ها را مشاهده کنید :

http://www.vbseo.com/f2/vbseo-dead-yes-55703

احتمالا پلاگین سئو و بهینه سازی ویبولتین VBSeo به فعالیت خود در این عرضه ادامه خواهد داد ولی این تاخیر و همچنین امکانات جدید سئو در ویبولتین ۵ سبب افت شدید استفاده از این پلاگین خواهد گشت .

ویبولتین ۵ و پایان کار وی بی سئو VBSeo

اصلی ترین امکانات ویبولتین ۵ در زمینه سئو و بهینه سازی انجمن ساز میتوان به دو امکان جدید شامل شخصی سازی آدرس ها و پرمالینک ها و لینک های SEO Friendly  و همچنین امکان استفاده از متا های اختصاصی وشخصی اشاره کرد . یعنی دقیقا ضعف هایی که سبب شده بود تا کاربران ویبولتین به پلاگین VBSeo روی بیاورند تا حدود زیادی در این نسخه جدید برطرف شده است . پس طبیعی است که کابران انجمن ساز ویبولتین به جای پرداخت وجه زیادی برای خرید لایسنس وی بی سئو از امکانات داخلی و جدید ویبولتین جهت بهینه سازی انجمن ساز خود استفاده کنند .

آیا ویبولتین ۵ همچنان به پلاگین وی بی سئو نیاز دارد؟

آیا ویبولتین ۵ همچنان به پلاگین وی بی سئو نیاز دارد؟

سئو ویبولتین به دلیل تولید محتوای بی ارزش توسط کاربران این دسته از انجمن ها معمولا در سطح پایین تری نسبت به سئو وردپرس و سایر سیستم های مدیریت محتوا برخوردار است . این ضعف تقریبا اجتناب نا پذیر وقتی در کنار ایرادات اسکریپت از نظر سئو قرار میگرفت در نهایت منجر به یک وضعیت بسیار بد در سئو میشد که با ورژن جدید این مشکل تا حدودی برطرف شده است .

به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که قصد راه اندازی یک انجمن جدید بر پایه ویبولتین را دارید حتما از ابتدا با ورژن ۵ شروع به کار کنید تا در آینده مجبور به تغییر فرمت آدرس دهی در لینک ها و دریافت ارور های ۴۰۴ بی شمار نشوید.

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *