پایان خدمات فروش سرور مجازی

      ۱ دیدگاه برای پایان خدمات فروش سرور مجازی

به دلایلی تصمیم به عدم ارائه هر گونه خدمات فروش سرور مجازی و وی پی اس گرفته شد . از امروز سه شنبه مورخ ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ هیچ گونه سرور مجازی و وی پی اس توسط ما فروخته نخواهد شد . این تصمیم همیشگی است و تحت هیچ شرایطی هم تغییری در این روند ایجاد نخواهد شد . 

در این مدت نسبتا طولانی تمام تلاش خود را مبنی بر ارائه خدمات با کیفیت فروش سرور مجازی مدیریت شده داشتیم که متاسفانه همیشه به دلیل قانون شکنی عده ای از خریداران این سرویس دچار درد سر های زیادی شدیم . استفاده های غیر قانونی از سرور مجازی خریداری شده بر اساس قوانین داخل و همچنین خارج از کشور ، دریافت انواع ابیوز ها به دلایلی مانند پورت اسکن و حملات DOS و … همگی دست به دست هم دادند تا این تصمیم اتخاذ شود .

پایان فروش سرور مجازی توسط هاستینگ کامپایلر

پایان فروش سرور مجازی توسط هاستینگ کامپایلر

مشترکین فعلی سرویس های سرور مجازی نیز حد اکثر تا پایان دوره خود وقت خواهند داشت . مشتریانی که پرداخت های ۲ و ۳ ماهه داشته اند نیز با ارسال شماره حساب های خود میتوانند وجوه پرداخت شده را دریافت کنند .  این تصمیم از طریق ایمیل و همچنین سیستم تیکتینگ به کلیه مشترکین و مشتریان سرور مجازی ابلاغ شده است . از همه مشتریان خواهشمندیم تا قبل از پیایان موعد مقرر اقدام به انتقال دیتا و اطلاعات خود به سرویس های جدید خریداری شده نمایند تا شاهده بروز مشکلات احتمالی پس از آن نباشیم . دوستانی که در امر انتقال مشکل دارند تیکت بزنند تا به صورت رایگان دیتای آن ها منتقل شود .

پایان خدمات فروش سرور مجازی

با همکاری هاستینگ های جدید مورد نظر شما  ، قادر به انتقال VPS ها به صورت تملیت هستیم . در این صورت کل سیستم عامل بدون نیاز به کانفیگ مجدد و دقیقا به همین شکل فعلی به سرور جدید منتقل خواهد شد . به دلیل بالا بودن تعداد سرور ها در صورتی که در ساعات نیمه شب اقدام به بکاپ گیری از اطلاعات سرور ها کنید از شما سپاسگذار خواهیم بود . باز هم تکرار میکنیم سرور های فروش VPS به هیچ عنوان تمدید نخواهند شد و در صورت ساسپند شدن توسط دیتاسنتر تنها راه دریافت اطلاعات شما پرداخت هزینه کل سرور است که بسیار بالا خواهد بود . پس لطفا قبل از پایان دوره سرور خود اقدام به انتقال به سرویس دهنده های جدید کنید . 

در ضمن ما هیچ کدام از همکاران فروشنده سرور مجازی را نه رد میکنیم و نه تایید . پس لطفا در این مورد سوال نپرسید . امیدواریم فرهنگ صحیح استفاده از VPS در بین هموطنان ایرانی جا بیفته …

موفق باشید

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

One thought on “پایان خدمات فروش سرور مجازی

  1. امیرحسین

    حیف شد!خدائیش وی پی اسات کیفیت فوق العاده ای داشتن!
    هرچند که من دیگه ندارم ازت وی پی اس اما قلبا ناراحت شدم:(
    دوما این نوشتنای تو چه حکمتی داره؟!یه پستت با زبان خودمونی نوشته شده یکی کاملا رسمیِ:D

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *