افزونه نقشه گوگل سایت برای وردپرس

ساخت یک نقشه گوگل سایت XML یکی از واجب ترین اصول بهینه سازی و سئو سایت است . در مباحث قبلی به اهمیت نقشه گوگل XML سایت و تاثیر آن بر روی سئو سایت پرداخته شده است که میتوانید با مطالعه آن ها از اهمیت نقشه سایت مطلع شوید .

ساخت نقشه گوگل سایت برای وردپرس

پلاگین های نقشه گوگل سایت

بهترین پلاگین ساخت نقشه گوگل سایت

در این بخش قصد داریم به معرفی ۲ پلاگین و افزونه سازنده نقشه گوگل سایت برای وردپرس بپردازیم . قدیمی های وردپرس ، اغلب از افزونه Google XML Sitemap استفاده میکنند . در واقع افزونه Google XML Sitemap معروف ترین افزونه سازنده نقشه XML سایت برای گوگل است . این افزونه قادر به ساخت نقشه سایت در ۲ فرمت xml و فشرده برای گوگل است و قابلیت پینگ یاهو و گوگل و بینگ را نیز دارد . نقشه ساخته شده توسط این افزونه استاندارد و بر اساس آخرین استاندارد ها و الگوریتم های گوگل است . برای دانلود افزونه ساخت نقشه XML سایت اینجا کلیک کنید :

دانلود افزونه ساخت سایت مپ XML برای گوگل

پس از ورود افزونه سئو وردپرس WordPress SEO by Yoast به بازار رقابت پلاگین سئو وردپرس که در حال حاضر بهترین افزونه سئو وردپرس در جهان محسوب میشود ، این معادله تا حدودی تغییر کرد و بسیاری از وب مستران و صاحبان وب سایت های وردپرس از نقشه گوگل این افزونه به عنوان نقشه سایت وردپرس خود استفاده میکنند . در حال حاضر وب سایت کامپایلر نیز از نقشه سایت ساخته شده توسط افزونه سئو WordPress SEO استفاده میکند . یکی از مزایای استفاده از نقشه سایت ساخته شده توسط این افزونه سئو ، ساده بودن و سریع بودن آن است . این پلاگین سئو بسیار هوشمندانه عمل کرده و با هر تغییر در محتوای سایت ، اقدام به به روز رسانی و آپدیت نقشه XML ساخته شده می نماید . برای دانلود افزونه سئو WordPress SEO by Yoast اینجا کلیک کنید :

دانلود افزونه سئو وردپرس Yoast

در مجموع نمیتوان قرق چندانی از نظر کیفیت ساخت نقشه XML سایت برای گوگل بین این ۲ افزونه قائل شد ولی نکته مهم اینجاست که نصب افزونه های زیاد سبب افت کیفیت لود شدن سایت و آوردن فشار بیشتر به سرور و هاست میگردد . بنا بر این اگر از پلاگین سئو وردپرس Yoast استفاده میکنید ، نیازی به نصب افزونه اول برای ساخت نقشه گوگلی سایت وجود ندارد .

گروه کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *