پلاگین وردپرس سئو SEO Extended

پلاگین وردپرس سئو با نام SEO Extended یک افزونه جدید سئو وردپرس است که قابلیت های جدیدی را به پلاگین سئو وردپرس Yoast اضافه میکند . افزوه سئو وردپرس SEO Extended دو صفحه جدید به پلاگین سئو Yoast اضافه میکند . صفحه اول به شما امکان ویرایش و تغییرات در متا تگ های سئو عنوان در پست ها و مطالب سایت را میدهد و صفحه دوم هم امکان مشاهده و ایجاد تغییرات در متا تگ های توضیحات سئو را میدهد .

استفاده از این پلاگین سئو را فقط به افرادی توصیه میکنیم که دقیقا میدانند قصد انجام چه کاری را دارند . در غیر این صورت به پلاگین سئو Yoast کار خود را به خوبی انجام خواهد داد و نیازی به تغییرات توسط این افزونه سئو وردپرس نخواهید داشت . با کمک این افزونه سئو وردپرس ، در پنل ادمین وردپرس قادر به ویرایش گروهی عنوان ها و متا ها هستید .

پلاگین وردپرس سئو  افزونه جدید سئو مکمل افزونه سئو Yoast

پلاگین وردپرس سئو افزونه جدید سئو مکمل افزونه سئو Yoast

برخی از امکانات و ابزار های پلاگین وردپرس سئو SEO Extended

  • اضافه کردن یک صفحه برای مشاهده ، ویرایش و حذف عنوان های سئو
  • اضافه کردن یک صفح برای مشاهده ، ویرایش و حذف متا توضیحات
  • جستجوی حرفه ای و دقیق در میان عنوان ها و متا توضیحات
  • سورت کردن پست ها بر اساس عنوان هاس سئو ، تگ توضیحات ، عنوان صفحه و …
  • ویرایش گروهی عنوان ها و متا های سئو

این افزونه به زودی امکان تعامل با پلاگین سئو All in one seo pack یکی دیگر از افزونه های مشهور سئو وردپرس را نیز خواهد داشت . این افزونه سئو در واقع مکمل ۲ پلاگین برتر سئو وردپرس است و به تنهایی قابل نصب و استفاده در وردپرس نیست . در صورتی که دانش و تجربه بهینه سازی وب سایت در گوگل و موتور های جستجو را ندارید ، به شما پیشنهاد میکنیم سئو سایت خود را به ما بسپارید . ما وب سایت شما را به بهترین شکل ممکن سئو و بهینه سازی خواهیم کرد .

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *