پیج رنک گوگل

      هیچ دیدگاهی برای پیج رنک گوگل ثبت نشده

پیج رنک گوگل چیست؟

پیج رنک گوگل میزان اعتبار و اهمیت یک وب سایت از دید گوگل است که از ۰ تا ۱۰ به یک سایت تعلق میگرد . پیج رنک بالا در گوگل سبب افزایش اعتبار و اولویت دادن به نمایش مطالب هر سایت در نتایج جستجوی گوگل میشود و در سئو گوگل نقش مستقیم و پر رنگ دارد . افزایش پیج رنک گوگل میتواند برابر با افزایش درآمد وب سایت باشد . به همین دلیل کسب پیج رنک گوگل بالا تر مهم ترین دغدغه تمام وب مستران و صاحبان وب سایت ها است .

آپدیت بعدی پیج رنک گوگل چه زمانی خواهد بود؟

سوالی که بار ها و بار ها در ارسال های دوستان از ما شده این است که گوگل چه زمانی اقدام به آپدیت پیج رنک وب سایت ها میکند ؟ معیار افزایش یا کاهش پیج رنک گوگل چیست و چه عواملی در افزایش پیج رنک گوگل تاثیر گذارند؟

پیج رنک گوگل

پیج رنک گوگل

آپدیت و به روز رسانی پیج رنک گوگل به صورت روزانه و ماهانه و در بازه های زمانی مشخص اتفاق نمی افتد . دوستانی که با رتبه الکسا و نحوه تغییرات آن آشنا هستند میدانند که الکسا به صورت روزانه تغییرات رتبه وب سایت ها را در وب سایت خود لحاظ میکند و شما قادر به آنالیز وضعیت وب سایت خود در الکسا به صورت روزانه هستید . بر خلاف الکسا گوگل برای آنالیز و رنک دهی به وب سایت ها نیاز به زمان بیشتری دارد . بنا بر این پاسخ به این سوال و تغیین زمان دقیق برای آپدیت پیج رنک گوگل ممکن نیست و تنها میتوان با توجه به سابقه و زمان های آپدیت پیج رنک گوگل در گذشته به صورت تقریبی زمان آن را حدس زد . به صورت تقریبی پیج رنک گوگل تقریبا هر ۳ ماه یک بار آپدیت میشود . بر این اساس میتوان حدس زد که آپدیت بعدی پیج رنک گوگل در ماه  Jun-2013 خواهید بود که به تاریخ شمسی احتمالا در خرداد ماه امسال خواهد بود .

در مباحث قبلی آموزش سئو بار ها و بار ها به عوامل تاثیر گذار بر سئو در گوگل اشاره شده است که مطالعه آن را به شما پیشنهاد میکنیم . فراموش نکنید با استفاده از راه های سیاه و در واقع گول زدن گوگل قادر به کسب موفقیت نخواهید بود و دیر یا زود و بعد از اولین آپدیت الگوریتم گوگل تمام زحمات شما به باد خواهد رفت . بسیار بوده اند دوستانی که با راه های غیر اصولی و دور زدن گوگل پیج رنک های بسیار بالا مانند ۵ یا ۶ را کسب کردند ولی در آپدیت بعدی ناگهان پیج رنک گوگل آن ها به ۰ تبدیل شد! 

خرید بک لینک یکی از این روش های سئوی کلاه سیاز محسوب میگردد . توجه داشته باشید اگر سایت شما به استفاده از این راه ها در گوگل شناخته شود تقریبا باید برای همیشه قید وب سایت خود را بزنید و برای شروع مجدد با دامنه جدید کار خود را آغاز کنید چرا که بلک لیست شدن در سئو گوگل مساوی است با نابودی سئو! در این حالت نتایج وب سایت شما در صفحات ۲۰ گوگل هم دیده نخواهد شد .

پیشنهاد ما مخصوصا به وب سایت های تازه کار و ۰ کیلومتر استفاده از خدمات سئو گروه کامپایلر است . با خرید خدمات هاست و میزبانی وب از گروه کامپایلر میتوانید از خدمات سئو رایگان ما نیز استفاده کنید . 

گروه کامپایلر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *