چرا گوگل پیج رنک را آپدیت نمیکند؟

ماه جولای نیز فرا رسید و همچنان همه در انتظار یک شوک بزرگ از سمت گوگل به سر میبرند . سابقه نداشته است که گوگل تا این حد دیر اقدام به آپدیت پیج رنک نماید . نکته قابل توجه اینجاست که در این چند ماه تغییرات زیادی در رده بندی و نحوه نمایش مطالب در صفحات نخست گوگل دیده شده است و فقط این پیج رنک گوگل بوده است که تغییری در آن دیده نشده است .

آپدیت پیج رنک گوگل

آپدیت پیج رنک گوگل

هنوز هم وب سایت های بزرگ و مشهور در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت احتمال میدهند در همین ماه جولای پیج رنک گوگل به روز رسانی شود ….

Will there be a Google pagerank update in July 2013?

Yes, there is a 90% probability that a pagerank update is just around the corner.But we will have to wait at-least until the first week of July to actually see the PR update.

به نظر میرسد گوگل همچنان به حفظ اسرار مربوط به نحوه رنک دهی و افزایش یا کاهش پیج رنک گوگل اصرار دارد و حتی هیچ گاه زمانی رسمی را برای این رویداد مهم در سئو اعلام نمیکند . دلیل آن نیز واضح است و سوء استفاده سئو کاران کلاه سیاه می باشد . در صورت اعلام رسمی زمان به روز رسانی و آپدیت پیج رنک گوگل بازار بک لینک فروشان و اسپمر ها گرم میشود و تجربه نشان داده است که سخت میتوان جلوی این قبیل سئو کاران را در کوتاه مدت گرفت .

پیش بینی آپدیت بعدی پیج رنک گوگل

تاخیر طولانی در به روز رسانی پیج رنک ها در واقع آرامش قبل از طوفان است و احتمالا در به روز رسانی بعدی بسیاری از اسامی بزرگ و با رتبه و رنک بالا را نخواهیم دید . تاثیر بک لینک های خریداری شده به حد اقل میزان خود خواهد رسید و این محتوای سالم و ارزشمند است که بالاترین امتیاز ممکن را برای سئو کار و صاحب وبلاگ و وب سایت به ارمغان خواهد آورد . کسب پیج رنک لزوما ارتباطی با رتبه مطالب شما در صفحات گوگل نخواهد داشت . بنا بر ای همه چیز را فدای پیج رنک گوگل نکنید …

 

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

One thought on “چرا گوگل پیج رنک را آپدیت نمیکند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *