گوگل وبمستر یا ابزار وب مستران گوگل

گوگل وبمستر تولز یا Google Webmaster Tools چیست؟

گوگل وبمستر تولز google webmaster tools

ترافیک سایت خود را بالا ببرید :

با کمک ابزار پیشرفته گوگل که در اختیار وبمستران قرار داده است همه چیز در گوگل در اختیار شماست.با کمک این ابزار میتوانید از نحوه عملکرد بات های گوگل در سایتتان ، ایندکس شدن صفحات سایت در گوگل ، ترافیک وب سایت ، ایرادات و ارور های سایت در گوگل و … مطلح شوید و با رفع این ایرادات سئو سایت خود را بهبود بخشید .

گوگل چگونه سایت شما را نگاه میکند؟

دارندگان سایت های ثبت شده در سیستم ابزار وبمستران گوگل میتوانند اطلاعات دقیقی از چگونگی نگاه بات های خزنده گوگل به ساختار و محتوای سایتشان ، چگونگی ایندکس شدن لینک های ، ایرادات کراولر های گوگل و استفاده از آن ها برای افزایش رنک سایتشان مطلع شوند.

آمار های دقیق سایت :

آگاهی از تعداد بازدید کنندگان سایت و کلمات کلیدی که توسط کاربران جستجو و به سایت شما هدایت شده اند و حتی آمار تعداد کلیک هایی که روی هر لینک از وب سایت شما اعمال شده است.

اطلاع رسانی به مالک سایت :

گزارش کلیه خطا ها و ارور های سایت و اعلام وجود فایل های خطرناک مانند تروژان و ویروس و شل های مخرب در سرور و فایل های شما.با کمک این ابزار قادر خواهید بود تا ایرادات کد نویسی و صفحات و لینک هایی که با ایرادات زیاد در گوگل ایندکس شده اند را شناسایی و اصلاح کنید.

سایت شما در وب :

آگاهی از وب سایت هایی که به شما لینک داده اند و میزان ورودی سایت شما از طریق این لینک ها و صد ها امکان کاربری و حرفه ای دیگر

موفق باشید

گروه کامپایر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *