گوگل وبمستر یا ابزار وب مستران گوگل

گوگل وبمستر تولز یا Google Webmaster Tools چیست؟

گوگل وبمستر تولز google webmaster tools

گوگل وبمستر تولز google webmaster tools

ترافیک سایت خود را بالا ببرید :

با کمک ابزار پیشرفته گوگل که در اختیار وبمستران قرار داده است همه چیز در گوگل در اختیار شماست.با کمک این ابزار میتوانید از نحوه عملکرد بات های گوگل در سایتتان ، ایندکس شدن صفحات سایت در گوگل ، ترافیک وب سایت ، ایرادات و ارور های سایت در گوگل و … مطلح شوید و با رفع این ایرادات سئو سایت خود را بهبود بخشید .

گوگل چگونه سایت شما را نگاه میکند؟

دارندگان سایت های ثبت شده در سیستم ابزار وبمستران گوگل میتوانند اطلاعات دقیقی از چگونگی نگاه بات های خزنده گوگل به ساختار و محتوای سایتشان ، چگونگی ایندکس شدن لینک های ، ایرادات کراولر های گوگل و استفاده از آن ها برای افزایش رنک سایتشان مطلع شوند.

آمار های دقیق سایت :

آگاهی از تعداد بازدید کنندگان سایت و کلمات کلیدی که توسط کاربران جستجو و به سایت شما هدایت شده اند و حتی آمار تعداد کلیک هایی که روی هر لینک از وب سایت شما اعمال شده است.

اطلاع رسانی به مالک سایت :

گزارش کلیه خطا ها و ارور های سایت و اعلام وجود فایل های خطرناک مانند تروژان و ویروس و شل های مخرب در سرور و فایل های شما.با کمک این ابزار قادر خواهید بود تا ایرادات کد نویسی و صفحات و لینک هایی که با ایرادات زیاد در گوگل ایندکس شده اند را شناسایی و اصلاح کنید.

سایت شما در وب :

آگاهی از وب سایت هایی که به شما لینک داده اند و میزان ورودی سایت شما از طریق این لینک ها و صد ها امکان کاربری و حرفه ای دیگر

موفق باشید

گروه کامپایر

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *