لایسنس دایرکت ادمین

لایسنس دایرکت ادمین

کنترل پنل وب هاستینگ دایرکت ادمین ، یکی از محبوب ترین کنترل پنل های مدیریت هاست و سرور در جهان است که آمار استفاده از آن به صورت مداوم در حال افزایش است . قیمت ارزان لایسنس دایرکت ادمین ، قدرت انعطاف بسیار بالا ، مصرف پایین منابع سرور و سادگی کار با پنل دایرکت ادمین ، سبب شده تا این کنترل پنل در کنار سی پنل و پلسک جزو محبوب ترین کنترل پنل های تجاری دنیا محسوب گردد .

لایسنس دایرکت ادمین

لایسنس دایرکت ادمین

لایسنس دایرکت ادمین

قیمت لایسنس دایرکت ادمین در شرایطی نسبت به cPanel و Plesk ارزان تر است که امکاناتی به مراتب قوی تر و حرفه ای تر از پلسک و در سطح WHM به مدیر سرور ارائه میکند . لایسنس دایرکت ادمین به صورت ماهیانه و مادام العمر و همیشگی فروخته میشود که انتخاب نوع لایسنس دایرکت ادمین ارتباط مستقیم با مدیر سرور و نیاز های سررو خواهد داشت . این خود به تنهایی یکی از برتری های لایسنس دایرکت ادمین نسبت به لایسنس سی پنل است . شما فقط یک بار برای خرید لایسنس دایرکت ادمین هزینه میکنید و برای همیشه و مادام العمر از آن استفاده میکنید .

لایسنس دایرکت ادمین

یکی دیگر از مزایای استفاده از لایسنس دایرکت ادمین همیشگی و مادام العمر امکان تغییر نا محدود آدرس IP مربوط به لایسنس است . شما میتوانید لایسنس دایرکت ادمین را برای سرور های RHEL مانند CentOS و CLOUDLINUX و همچنین لینوکس های توزیع Debian و Ubuntu نیز خریداری کنید . سیستم عامل مربوط به لایسنس دایرکت ادمین نیز مانند IP قابل تغییر بوده و امکان خرید لایسنس دایرکت ادمین برای FREEBSD نیز وجود دارد .

لایسنس دایرکت ادمین

لایسنس دایرکت ادمین

برای مشاهده قیمت لایسنس دایرکت ادمین در وب سایت رسمی این شرکت اینجا کلیک کنید . توجه داشته باشید که قیمت لایسنس دایرکت ادمین در وب سایت رسمی با قیمت خرید آن از ما بسیار متفاوت و ارزان تر است . دلی ارزان بودن لایسنس دایرکت ادمین ارائه شده توسط ما ، تعداد خرید بالای لایسنس و گرفتن تخفیف از شرکت تولید کننده نرم افزار است . برای خرید لایسنس دایرکت ادمین درخواست خود را برای ما تیکت کنید . لایسنس دایرکت ادمین سرور شما حد اکثر چند ساعت بعد از سفارش ، آماده خواهد شد .

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

One thought on “لایسنس دایرکت ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *