کانفیگ رایگان

کانفیگ رایگان برای وب سایت های پر بازدید با رتبه الکسای زیر ۵۰۰ ایران

سلام و احترام خدمت کلیه بازدید کنندگان و مشتریان همیشگی وب سایت کامپایلر ، در راستای ارائه خدمات نوین و حرفه ای کانفیگ سرور و کانفیگ وب سرور های مبتنی بر سیستم عامل لینوکس ، تصمیم به ارائه خدمات کانفیگ رایگان وب سرور های لینوکس با کنترل پنل های دلخواه کاربران تحت شرایطی خاص گرفته شد.

کانفیگ رایگان سرور های هاستینگ و میزبانی وب مبتنی بر لینوکس

کانفیگ رایگان سرور های هاستینگ و میزبانی وب مبتنی بر لینوکس

کانفیگ رایگان سرور شامل چه کسانی و با چه شرایطی میشود؟

  • کانفیگ رایگان سرور های لینوکس ، شامل کانفیگ لینوکس CentOS ، لینوکس توزیع Debian و Ubuntu و همچنین کلیه کنترل پنل های رایج هاستینگ مانند cPanel ، Directadmin ، Plesk و Webmin  و فقط و فقط برای مقاصد میزبانی وب و هاستینگ اشراکی یا شخصی میشود .مورادی که شامل کانفیگ رایگان نمیشوند عبارتند از VMWare ESX و سایر مجازی ساز ها ، توزیع Cloudlinux کلیه توزیع های Unix و BSD و ویندوز سرور.
  • درخواست کننده باید دارای حد اقل یک وب سایت پر بازدید با رتبه الکسای زیر ۵۰۰ ایران باشد. یک لینک Follow و یک بنر تبلیغاتی در بهترین قسمت قالب سایت (معمولا هدر ولی انتخاب محل نهایی با توجه به ساختار وب سایت به عهده ماست) برای مدت ۶ ماه به صورت اختصاصی در اختیار وب سایت کامپایلر خواهد بود. تبلیغ مورد لینکی و بنری اشاره شده لزوما برای وب سایت کامپایلر نخواهد بود و وب سایت مورد نظر برای تبلیغ هم توسط ما انتخاب خواهد شد.
  • در صورتی که وب سایت شما اسپمر باشد ، بازدید سایت فقط از پاپ آپ باشد یا به طور کلی از نظر ما (به هر دلیل فنی) ارزش تبلیغات نداشته باشد ، درخواست کانفیگ رایگان شما مورد قبول قرار نخواهد گرفت.
  • وب سایت مورد نظر (مانند سایر خدمات غیر رایگان کامپایلر) باید ۱۰۰٪ قانونی بوده و در هیچ موردی قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض نکند. سایت های فیلم و سریال غیر قانونی ، سایت هایی که سرویس های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ارائه میکنند و … تحت هیچ شرایطی مشمول قوانین کانفیگ سرور (چه رایگان و چه غیر رایگان) نمیشوند. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا اینجا کلیک کنید.
  • در صورت توافق ، متقاضی موظف است ایمیلی از یکی از آدرس های مربوط به وب سایت مورد نظر مانند info ِ webmaster و … برای ما ارسال کرده و علاوه بر ارائه تعهد مبنی بر قرار دادن بنر و لینک مورد نظر ما به مدت ۶ ماه ، کلیه شرایط ذکر شده را بپذیرد. در متن تنظیم شده‌ (قرارداد) ، مبلغی نیز به عنوان جریمه نقدی (در صورت تخطی مدیر وب سایت از شرایط مانند حذف بنر یا لینک) تعیین شده است که باید مورد پذیرش متقاضی قرار گرفته و از طریق ایمیل مذبور (با فرمتی که برای شما ارسال خواهد شد) اعلام شود.
  • متقاضی کانفیگ رایگان سرور ، موظف است علاوه بر قبول شرایط اعلام شده در بند های بالا ، متنی را که نشان دهنده قبول این شرایط و استفاده از خدمات کانفیگ رایگان سرور توسط کامپایلر است را در یک پست مجزا در وب سایت مورد نظر قرار دهد. خدمات کانفیگ ما دقیقا بعد از ایندکس شدن این پست (مجزا) در گوگل آغاز خواهد شد. لزومی به قرار دادن لینکی از این توافق نامه در صفحه اصلی یا هر قسمتی از سایت شما وجود ندارد و هدف صرفا ایندکس شدن آن در موتور های جستجو و استناد کردن به آن در پلیس فتا در صورت نقض تعهدات توسط متقاضی است.

برای اعلام آمادگی و ارسال درخواست کانفیگ رایگان سرور به ما از طریق یکی از پل های ارتباطی زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید .

تلفن: ۰۳۱۳۴۴۲۰۳۰۱

آدرس ایمیل: [email protected]

ارسال تیکت در پرتال مشتریان کامپایلر .

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

One thought on “کانفیگ رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *