کانفیگ لینوکس

لینوکس یک سیستم عامل حرفه ای و مشتق شده از یونیکس است که تحت مدل متن باز و رایگان طراحی شده و توسعه یافته است . هر چند بسیاری از کاربران کامپیوتر و اینترنت از لینوکس به عنوان سیستم عامل کامپیوتر های شخصی خود استفاده میکنند ، ولی بزرگترین کاربرد لینوکس در دنیای کامپیوتر ، استفاده از لینوکس به عنوان سیستم عامل سرور و وب سرور است .

کانفیگ لینوکس

کانفیگ لینوکس

 

متن باز بودن و رایگان بودن لینوکس ، وجود راه های متفاوت برای انجام یک کار ساده ، پیچیده بودن بعضی از مفاهیم به خصوص در کنسول و ترمینال و خیلی موارد دیگر سبب نیاز مبرم مدیران سایت ها و سرور ها به کانفیگ لینوکس به صورت حرفه ای و بر اساس آخرین متد های کانفیگ سرور شده است . کانفیگ لینوکس شامل کانفیگ امنیتی ، کانفیگ کرنل ، کانفیگ وب سرور ، کانفیگ پایگاه داده و کانفیگ سایر برنامه های جانبی مانند کنترل پنل هاستینگ و … میشود .

کانفیگ لینوکس

توزیع های بسیار زیادی از لینوکس در بازار نرم افزار موجود است و هر روز نیز توزیع های جدیدی در حال ورود به بازار سیستم عامل های لینوکسی هستند . انتخاب توزیع مناسب شما کاملا شخصی و بسته به نیاز های شما و همچنین آشنایی شما با Command Line و Shell Scripting دارد . گروه کامپایلر در ادامه ارائه خدمات کانفیگ سرور ، اقدام به ارائه خدمات حرفه ای در زمینه کانفیگ لینوکس نموده است .

با توجه به گستردگی در نوع استفاده و نوع کاربری سرور های لینوکس ، هزینه کانفیگ لینوکس متغیر بوده و کاملا به نوع کانفیگ مورد نظر شما بستگی دارد . هزینه کانفیگ لینوکس توزیع های معروف مانند CentOS , Ubuntu , Debian کمتر از توزیع های غیر روتین غیر معمولی مانند لینوکس توزیع Gentoo و … می باشد .

برای استفاده از خدمات کانفیگ لینوکس گروه کامپایلر ، باید درخواست خود را از طریق یکی از پل های ارتباطی زیر برای ما ارسال کنید.

تلفن: ۰۳۱۳۴۴۲۰۳۰۱

آدرس ایمیل: [email protected]

ارسال تیکت در پرتال مشتریان کامپایلر.

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *