قوانین

قوانین خدمات وب هاستینگ و مدیریت سرور گروه کامپایلر

لطفا قبل از هرگونه ارسال درخواست کانفیگ و مدیریت سرور، ابتدا قوانین کامپایلر را با دقت مطالعه کرده و فقط در صورت موافقت اقدام به ارسال درخواستی های مربوط به خدمات مدیریت سرور نمایید.

قوانین بخش وب هاستینگ ، فروش سرور و کانفیگ

قوانین و شرایط استفاده از خدمات کانفیگ و مدیریت سرور های لینوکس

در باره کامپایلر

کامپایلر یک وبلاگ شخصی و آموزشی مربوط به آموزش وب هاستینگ و سئو است. تنها سرویس ارائه شده توسط ما خدمات کانفیگ سرور های لینوکس و البته هاست اسپانسری برای سایت های پر بازدید با محتوای غنی و قانونی است.

خدمات میزبانی وب شامل هاستینگ اشتراکی لینوکس و ویندوز و همچنین فروش انواع سرور مجازی و اختصاصی (و سرویس های مبتنی بر کلاو و خدمات ابری) فقط در ابتدای فعالیت ما و برای مدت کوتاهی ارائه شد و از تاریخ ۲۲ مرداد سال ۱۳۹۲ کلیه خدمات مربوط به فروش سرویس های میزانی وب و هاستینگ اشتراکی  و همچنین اجاره سرور به طور کلی متوقف شد. بنا بر این لطفا از ارسال درخواست های مربوط به خرید هاست و سرور خود داری کنید. خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو نیز شامل همین تصمیم شده است و ارائه خدمات سئو نیز برای همیشه در سایت کامپایلر متوقف شده است.

پشتیبانی و ساپورت

به دلیل عدم فروش و اجاره هر گونه هاست و سرور، پشتیبانی سریع از طریق تیکت و ایمیل (و همچنین تلفن) ارائه نمیشود. تنها خدمات ارائه شده توسط ما مربوط به کانفیگ و مدیریت وب سرور های لینوکس و یونیکس میباشد که نیازی پشتیبانی سریع از طریق تیکت و … ندارد. تنها راه تماس با ما استفاده از پورتال مشتریان است که از طریق آدرس www.jeyserver.com/fa/userpanel در دسترس می باشد.

ممنوعیت ها و موارد غیر قانونی

هر مورد مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران به طور ۱۰۰٪ بر خلاف قوانین کامپایلر نیز میباشد. مشتریان و سرور هایی که به هر شکلی و به هر روشی قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقص میکنند مورد پذیرش ما نخواهند بود و سفارش  آن ها قبول نخواهد شد. در صورت ارائه اطلاعات غلط توسط درخواست کننده کانفیگ، علاوه بر عدم انجام سفارش مورد نظر، وجه شما نیز بازگشت داده نخواهد شد و کلیه مشخصات شما در صورت لزوم به مراجع ذیصلاح ارائه خواهد شد. بنا بر این در صورتی که به هر شکلی ناقض قوانین ایران هستید درخواست دریافت خدمات مدیریت سرور خود را برای ما ارسال نکنید.

بابک آژیده

پاسخ به کلیه سوالات شما در زمینه وب هاستینگ و مدیریت سرور در انجمن کامپایلر